Ζαεγκέρσμπουργκ - Πρεντερσχάιμ (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ζαεγκέρσμπουργκ
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar | |||
Γύρος 12 | |||
2023-05-27 | Ζαεγκέρσμπουργκ - Αχργουέιλερ 1920 | 7 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2023-05-20 | 2000 Μαλχέιμ-Κάρλιτς - Ζαεγκέρσμπουργκ | 1 - 1 | |
Γύρος 10 | |||
2023-05-13 | Ζαεγκέρσμπουργκ - Αλεμάνια Βάλταλγκεσχιμ | 1 - 2 | |
Γύρος 9 | |||
2023-05-06 | Σπορτφρέουντε Ισπαχτάλ - Ζαεγκέρσμπουργκ | 2 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2023-04-29 | Ζαεγκέρσμπουργκ - Πρεντερσχάιμ | 1 - 1 |
Ζαεγκέρσμπουργκ - Πρεντερσχάιμ
Γερμανία - Ερασιτεχνικό, Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar, αγώνα Ζαεγκέρσμπουργκ - Πρεντερσχάιμ, ώρα έναρξης 2023-04-29 13:30:00 διεθνής ώρα.
Ζαεγκέρσμπουργκ και Πρεντερσχάιμ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar, Γερμανία - Ερασιτεχνικό.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Πρεντερσχάιμ
Verbandsliga Südwest | |||
Γύρος 11 | |||
2024-09-27 | Πρεντερσχάιμ - TUS 07 Steinbach | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-09-22 | SV Steinwenden - Πρεντερσχάιμ | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | Πρεντερσχάιμ - TB Jahn Zeiskam 1896 | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-07 | VfR Baumholder 1886 - Πρεντερσχάιμ | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | Πρεντερσχάιμ - FK 03 Pirmasens II | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-24 | Αλεμάνια Βάλταλγκεσχιμ - Πρεντερσχάιμ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-21 | FSV Offenbach - Πρεντερσχάιμ | 1 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-17 | Πρεντερσχάιμ - SC Hauenstein | 0 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-10 | Πρεντερσχάιμ - TSV Gau-Odernheim | 2 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-04 | Eintracht Bad Kreuznach - Πρεντερσχάιμ | 4 - 1 |
Βαθμολογίες
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 22/23, Group North: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σοτ Μάιντζ | 20 | 14 | 4 | 2 | 58:17 | 46 |
2
|
Κόμπλεντζ | 20 | 14 | 4 | 2 | 42:13 | 46 |
3
|
Ένγκερς | 20 | 13 | 5 | 2 | 45:19 | 44 |
4
|
Γκονσχάιμ | 20 | 12 | 5 | 3 | 47:23 | 41 |
5
|
Κάρμπαχ | 20 | 7 | 7 | 6 | 38:31 | 28 |
6
|
Πρεντερσχάιμ | 20 | 7 | 2 | 11 | 35:35 | 23 |
7
|
TuS Kirchberg | 20 | 5 | 2 | 13 | 26:59 | 17 |
8
|
Αχργουέιλερ 1920 | 20 | 4 | 4 | 12 | 22:42 | 16 |
9
|
2000 Μαλχέιμ-Κάρλιτς | 20 | 4 | 4 | 12 | 22:44 | 16 |
10
|
Αλεμάνια Βάλταλγκεσχιμ | 20 | 4 | 4 | 12 | 23:46 | 16 |
11
|
Σπορτφρέουντε Ισπαχτάλ | 20 | 4 | 3 | 13 | 29:58 | 15 |
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 22/23, Group South: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πιρμάσενς | 20 | 12 | 4 | 4 | 47:21 | 40 |
2
|
Καϊζερσλάουτερν (Ερ.) | 20 | 12 | 3 | 5 | 46:21 | 39 |
3
|
Μέχτερσχαιμ | 20 | 12 | 3 | 5 | 44:25 | 39 |
4
|
Ντιεφέν | 20 | 11 | 3 | 6 | 49:33 | 36 |
5
|
Αουρσμάχερ | 20 | 10 | 4 | 6 | 44:29 | 34 |
6
|
Αρμίνια Λουντβισχάφεν | 20 | 10 | 4 | 6 | 33:35 | 34 |
7
|
Μορλάουτερν | 20 | 6 | 3 | 11 | 31:45 | 21 |
8
|
Ζαεγκέρσμπουργκ | 20 | 5 | 5 | 10 | 29:49 | 20 |
9
|
Βάισμπαχ | 20 | 4 | 7 | 9 | 29:45 | 19 |
10
|
Ντουντενχόφεν | 20 | 5 | 3 | 12 | 29:38 | 18 |
11
|
Έλβερσμπεργκ | 20 | 2 | 3 | 15 | 19:59 | 9 |
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σοτ Μάιντζ | 30 | 21 | 7 | 2 | 90:28 | 70 |
2
|
Κόμπλεντζ | 30 | 21 | 6 | 3 | 59:20 | 69 |
3
|
Πιρμάσενς | 30 | 19 | 5 | 6 | 66:34 | 62 |
4
|
Γκονσχάιμ | 30 | 15 | 8 | 7 | 70:38 | 53 |
5
|
Ένγκερς | 30 | 15 | 7 | 8 | 57:36 | 52 |
6
|
Ντιεφέν | 30 | 15 | 4 | 12 | 60:63 | 49 |
7
|
Μέχτερσχαιμ | 30 | 14 | 6 | 10 | 55:46 | 48 |
8
|
Καϊζερσλάουτερν (Ερ.) | 30 | 13 | 7 | 10 | 58:43 | 46 |
9
|
Κάρμπαχ | 30 | 12 | 8 | 10 | 63:47 | 44 |
10
|
Αουρσμάχερ | 30 | 12 | 6 | 12 | 57:52 | 42 |
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 22/23, Relegation Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αρμίνια Λουντβισχάφεν | 32 | 15 | 8 | 9 | 63:62 | 53 |
2
|
Πρεντερσχάιμ | 32 | 13 | 6 | 13 | 60:50 | 45 |
3
|
Ντουντενχόφεν | 32 | 13 | 6 | 13 | 50:44 | 45 |
4
|
Μορλάουτερν | 32 | 13 | 5 | 14 | 65:60 | 44 |
5
|
Αλεμάνια Βάλταλγκεσχιμ | 32 | 12 | 8 | 12 | 48:59 | 44 |
6
|
Βάισμπαχ | 32 | 11 | 10 | 11 | 61:59 | 43 |
7
|
Ζαεγκέρσμπουργκ | 32 | 9 | 10 | 13 | 56:67 | 37 |
8
|
Αχργουέιλερ 1920 | 32 | 6 | 7 | 19 | 34:77 | 25 |
9
|
TuS Kirchberg | 32 | 7 | 4 | 21 | 44:89 | 25 |
10
|
Σπορτφρέουντε Ισπαχτάλ | 32 | 6 | 4 | 22 | 50:89 | 22 |
11
|
2000 Μαλχέιμ-Κάρλιτς | 32 | 4 | 8 | 20 | 32:78 | 20 |
12
|
Έλβερσμπεργκ | 32 | 5 | 4 | 23 | 33:90 | 19 |