Płomień Dębe Wielkie - Józefovia Józefów (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Płomień Dębe Wielkie
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-28 | Watra Mrozy - Płomień Dębe Wielkie | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | Płomień Dębe Wielkie - Wektra Zbuczyn | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Płomień Dębe Wielkie | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Płomień Dębe Wielkie - Podlasie II Sokołów Podlaski | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Płomień Dębe Wielkie - MKS Małkinia | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Płomień Dębe Wielkie - ŁDK Łosice | 2 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie | 2 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Sęp Żelechów - Płomień Dębe Wielkie | 1 - 3 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-04 | Płomień Dębe Wielkie - Zryw Sobolew | 1 - 3 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-23 | Płomień Dębe Wielkie - Energia Kozienice | 2 - 2 |
Płomień Dębe Wielkie - Józefovia Józefów
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, αγώνα Płomień Dębe Wielkie - Józefovia Józefów, ώρα έναρξης 2023-05-14 14:45:00 διεθνής ώρα.
Płomień Dębe Wielkie και Józefovia Józefów συμμετέχει στο πρωτάθλημα Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Józefovia Józefów
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 27 | |||
2023-05-28 | Pogoń II Siedlce - Józefovia Józefów | ακυρώθηκε | |
Γύρος 26 | |||
2023-05-20 | Józefovia Józefów - Tygrys Huta Mińska | 1 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2023-05-14 | Płomień Dębe Wielkie - Józefovia Józefów | 1 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2023-05-10 | Józefovia Józefów - Drogowiec Jedlińsk | 3 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2023-05-06 | Energia Kozienice - Józefovia Józefów | 0 - 2 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Mazowiecka 2 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Drogowiec Jedlińsk | 28 | 20 | 4 | 4 | 72:26 | 64 |
2
|
Józefovia Józefów | 28 | 20 | 4 | 4 | 70:27 | 64 |
3
|
Energia Kozienice | 28 | 20 | 2 | 6 | 75:34 | 62 |
4
|
LKS Promna | 28 | 16 | 8 | 4 | 70:38 | 56 |
5
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 28 | 17 | 4 | 7 | 73:49 | 55 |
6
|
LKS Chlebnia | 28 | 16 | 4 | 8 | 78:35 | 52 |
7
|
Milan Milanówek | 28 | 15 | 4 | 9 | 55:39 | 49 |
8
|
Tygrys Huta Mińska | 28 | 14 | 4 | 10 | 64:39 | 46 |
9
|
KS Teresin | 28 | 9 | 5 | 14 | 43:54 | 32 |
10
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 28 | 7 | 7 | 14 | 43:57 | 28 |
11
|
Naprzód Skórzec | 28 | 9 | 1 | 18 | 39:63 | 28 |
12
|
Płomień Dębe Wielkie | 28 | 6 | 3 | 19 | 30:87 | 21 |
13
|
Żyrardowianka Żyrardów | 28 | 5 | 4 | 19 | 26:72 | 19 |
14
|
Pogoń II Siedlce | 28 | 4 | 5 | 19 | 22:47 | 17 |
15
|
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka | 28 | 2 | 1 | 25 | 19:112 | 7 |