ACS Voința Săelele 2017 - ACS Dinamic Kids Videle (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Voința Săelele 2017
Liga 4 Teleorman | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-01 | ACS Voința Săelele 2017 - CS Vârtoape | 13 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-25 | AS Victoria Lunca - ACS Voința Săelele 2017 | 0 - 3 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-18 | ACS Voința Săelele 2017 - CS Viitorul Lunca | 6 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-11 | ACS Avântul Bragadiru - ACS Voința Săelele 2017 | 2 - 0 | |
Γύρος 22 | |||
2024-04-27 | ACS Voința Săelele 2017 - ACS Astra Plosca | 3 - 3 |
ACS Voința Săelele 2017 - ACS Dinamic Kids Videle
Romania Amateur, Liga 4 Teleorman, αγώνα ACS Voința Săelele 2017 - ACS Dinamic Kids Videle, ώρα έναρξης 2023-05-27 09:30:00 διεθνής ώρα.
ACS Voința Săelele 2017 και ACS Dinamic Kids Videle συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 4 Teleorman, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ACS Dinamic Kids Videle
Liga 4 Teleorman | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-01 | CS Metalul Peretu - ACS Dinamic Kids Videle | 1 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-25 | ACS Dinamic Kids Videle - CS Viitorul Piatra | 3 - 0 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-18 | CS Rapid Buzescu - ACS Dinamic Kids Videle | 5 - 0 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-11 | ACS Dinamic Kids Videle - CSL Nanov | 0 - 5 | |
Γύρος 22 | |||
2024-04-27 | ACS Dinamic Kids Videle - ACS Steaua Spatarei | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
Liga 4 Teleorman 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Rapid Buzescu | 26 | 21 | 2 | 3 | 95:33 | 65 |
2
|
ACS Avântul Bragadiru | 26 | 16 | 4 | 6 | 63:31 | 52 |
3
|
ACS Astra Plosca | 26 | 15 | 4 | 7 | 64:41 | 49 |
4
|
ACS Voința Săelele 2017 | 26 | 14 | 4 | 8 | 70:52 | 46 |
5
|
CSL Nanov | 26 | 12 | 6 | 8 | 60:45 | 42 |
6
|
ACS Steaua Spatarei | 26 | 13 | 3 | 10 | 45:41 | 42 |
7
|
CS Metalul Peretu | 26 | 13 | 2 | 11 | 58:45 | 41 |
8
|
ACS Drăgănești Vlașca | 26 | 11 | 4 | 11 | 57:50 | 37 |
9
|
ACS Dinamic Kids Videle | 26 | 9 | 5 | 12 | 42:45 | 32 |
10
|
CS ASC Seaca | 26 | 7 | 6 | 13 | 49:69 | 27 |
11
|
AS Victoria Lunca | 26 | 7 | 5 | 14 | 39:57 | 26 |
12
|
CS Vârtoape | 26 | 8 | 0 | 18 | 57:82 | 24 |
13
|
ACS Atletic Orbeasca | 26 | 7 | 2 | 17 | 32:95 | 23 |
14
|
ACS Ajax Botoroaga | 26 | 5 | 1 | 20 | 25:70 | 16 |