ACS Atletic Orbeasca - CS Flacara Calinesti (5-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Atletic Orbeasca
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Viitorul Saceni | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Ciolănești 2020 - ACS Atletic Orbeasca | 7 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | CS Sporting Roșiori II - ACS Atletic Orbeasca | 4 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Tineretul Suhaia | 1 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | ACS Flacara Lita - ACS Atletic Orbeasca | 3 - 0 |
ACS Atletic Orbeasca - CS Flacara Calinesti
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, αγώνα ACS Atletic Orbeasca - CS Flacara Calinesti, ώρα έναρξης 2024-03-31 09:30:00 διεθνής ώρα.
ACS Atletic Orbeasca και CS Flacara Calinesti συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CS Flacara Calinesti
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 7 | |||
2024-10-06 | ACSC Putineiu - CS Flacara Calinesti | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-29 | CS Flacara Calinesti - CS Steaua Dracea | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | CS Flacara Calinesti - CSL Viitorul Blejești | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | AS Petrolul Poeni - CS Flacara Calinesti | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | CS Flacara Calinesti - ACS Flacara Lita | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | AS Inter Purani - CS Flacara Calinesti | ακυρώθηκε | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | AS Vulturii Mereni - CS Flacara Calinesti | 5 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | CS Flacara Calinesti - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 1 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | CS Flacara Calinesti - AS Tineretul Ciolănești 2020 | 5 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | AS Tineretul Silistea - CS Flacara Calinesti | 1 - 5 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |