ACS Atletic Orbeasca - AS Vulturii Mereni (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Atletic Orbeasca
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Viitorul Saceni | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Ciolănești 2020 - ACS Atletic Orbeasca | 7 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | CS Sporting Roșiori II - ACS Atletic Orbeasca | 4 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Tineretul Suhaia | 1 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | ACS Flacara Lita - ACS Atletic Orbeasca | 3 - 0 |
ACS Atletic Orbeasca - AS Vulturii Mereni
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, αγώνα ACS Atletic Orbeasca - AS Vulturii Mereni, ώρα έναρξης 2024-04-14 09:30:00 διεθνής ώρα.
ACS Atletic Orbeasca και AS Vulturii Mereni συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS Vulturii Mereni
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | AS Vulturii Mereni - CS Flacara Calinesti | 5 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Silistea - AS Vulturii Mereni | 0 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | AS Vulturii Mereni - AS Rapid Urluiu | 2 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | ACSC Putineiu - AS Vulturii Mereni | 4 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | AS Vulturii Mereni - AS Inter Purani | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |