ACS Tineretul Suhaia - ACS Vointa Dunarea Pietrosani (5-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Tineretul Suhaia
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | ACS Tineretul Suhaia - AS Inter Purani | 5 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | AS Spicul Balaci - ACS Tineretul Suhaia | 2 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | ACS Tineretul Suhaia - ACS Viitorul Saceni | 7 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Tineretul Suhaia | 1 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | ACS Tineretul Suhaia - CS Sporting Roșiori II | 10 - 3 |
ACS Tineretul Suhaia - ACS Vointa Dunarea Pietrosani
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, αγώνα ACS Tineretul Suhaia - ACS Vointa Dunarea Pietrosani, ώρα έναρξης 2024-04-14 09:30:00 διεθνής ώρα.
ACS Tineretul Suhaia και ACS Vointa Dunarea Pietrosani συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ACS Vointa Dunarea Pietrosani
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - AS Rapid Urluiu | 0 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | ACSC Putineiu - ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 3 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - AS Inter Purani | 2 - 4 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | AS Spicul Balaci - ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 3 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - ACS Viitorul Saceni | 0 - 8 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |