KS Wda Świecie - KS Pogoń Mogilno (3-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: KS Wda Świecie
III Liga, Group 2 | |||
Γύρος 11 | |||
2024-10-05 | Vineta Wolin - KS Wda Świecie | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-09-28 | KS Wda Świecie - LKS Wybrzeze Rewalskie Rewal | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-09-21 | KS Wda Świecie - Μπλεκίτνι Σταργκάρντ | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-14 | Ελάνα Τορούν - KS Wda Świecie | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-07 | KS Wda Świecie - KSS Kotwica Kórnik | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-31 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Wda Świecie | 1 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-25 | KS Wda Świecie - GKS Gedania Gdańsk | 1 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-21 | Λετς Πόζνα - KS Wda Świecie | 1 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-17 | KS Wda Świecie - Φλότα Σβινουζσίε | 0 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-11 | Πογκόν - KS Wda Świecie | 3 - 2 |
KS Wda Świecie - KS Pogoń Mogilno
Poland Amateur, IV. Liga - Kujawsko-pomorska, αγώνα KS Wda Świecie - KS Pogoń Mogilno, ώρα έναρξης 2024-04-21 10:00:11 διεθνής ώρα.
KS Wda Świecie και KS Pogoń Mogilno συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: KS Pogoń Mogilno
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-28 | KS Pogoń Mogilno - Unia Wąbrzeźno | - | |
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | Unia Wąbrzeźno - KS Pogoń Mogilno | 3 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-08 | KS Pogoń Mogilno - KS Chełminianka Chełmno | 4 - 0 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-05 | SLKS Start Pruszcz - KS Pogoń Mogilno | 1 - 0 | |
2024-06-02 | SLKS Start Pruszcz - KS Pogoń Mogilno | διακόπηκε |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Kujawsko-pomorska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Wda Świecie | 34 | 32 | 1 | 1 | 105:20 | 97 |
2
|
BKS Chemik Bydgoszcz | 34 | 23 | 6 | 5 | 82:22 | 75 |
3
|
GZS Tłuchowia Tłuchowo | 34 | 21 | 5 | 8 | 112:36 | 68 |
4
|
SLKS Start Pruszcz | 34 | 19 | 3 | 12 | 85:61 | 60 |
5
|
KS Cuiavia Inowrocław | 34 | 16 | 10 | 8 | 68:48 | 58 |
6
|
RKS Lech Rypin | 34 | 17 | 7 | 10 | 63:49 | 58 |
7
|
Unia Wąbrzeźno | 34 | 15 | 6 | 13 | 49:49 | 51 |
8
|
KS Pogoń Mogilno | 34 | 15 | 6 | 13 | 101:63 | 51 |
9
|
MLKS Noteć Łabiszyn | 34 | 15 | 5 | 14 | 61:69 | 50 |
10
|
LKS Pomorzanin Serock | 34 | 13 | 10 | 11 | 57:46 | 49 |
11
|
BKS Sparta Brodnica | 34 | 15 | 4 | 15 | 64:59 | 49 |
12
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 34 | 13 | 9 | 12 | 63:60 | 48 |
13
|
Polonia Bydgoszcz | 34 | 13 | 9 | 12 | 69:59 | 48 |
14
|
Łokietek Brześć Kujawski | 34 | 9 | 10 | 15 | 64:72 | 37 |
15
|
M-GKS Kujawianka Izbica Kujawska | 34 | 9 | 4 | 21 | 55:103 | 31 |
16
|
KS Chełminianka Chełmno | 34 | 6 | 6 | 22 | 35:97 | 24 |
17
|
KS Pomorzanin Toruń | 34 | 3 | 1 | 30 | 25:136 | 10 |
18
|
UKS Lider Włocławek | 34 | 1 | 0 | 33 | 14:123 | 3 |