LKS Pomorzanin Serock - Łokietek Brześć Kujawski (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: LKS Pomorzanin Serock
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-28 | LKS Pomorzanin Serock - KS Cuiavia Inowrocław | - | |
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | LKS Pomorzanin Serock - BKS Chemik Bydgoszcz | 2 - 2 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-08 | KS Cuiavia Inowrocław - LKS Pomorzanin Serock | 2 - 5 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-02 | LKS Pomorzanin Serock - GZS Tłuchowia Tłuchowo | 1 - 3 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-30 | M-GKS Kujawianka Izbica Kujawska - LKS Pomorzanin Serock | 1 - 1 |
LKS Pomorzanin Serock - Łokietek Brześć Kujawski
Poland Amateur, IV. Liga - Kujawsko-pomorska, αγώνα LKS Pomorzanin Serock - Łokietek Brześć Kujawski, ώρα έναρξης 2024-05-01 11:00:15 διεθνής ώρα.
LKS Pomorzanin Serock και Łokietek Brześć Kujawski συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Łokietek Brześć Kujawski
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-28 | Łokietek Brześć Kujawski - Tarpan Mrocza | - | |
2024-08-10 | Łokietek Brześć Kujawski - KS Cuiavia Inowrocław | 1 - 0 | |
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | UKS Lider Włocławek - Łokietek Brześć Kujawski | 0 - 3 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-08 | Łokietek Brześć Kujawski - Polonia Bydgoszcz | 2 - 2 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-02 | Orlęta Aleksandrów Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Kujawsko-pomorska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Wda Świecie | 34 | 32 | 1 | 1 | 105:20 | 97 |
2
|
BKS Chemik Bydgoszcz | 34 | 23 | 6 | 5 | 82:22 | 75 |
3
|
GZS Tłuchowia Tłuchowo | 34 | 21 | 5 | 8 | 112:36 | 68 |
4
|
SLKS Start Pruszcz | 34 | 19 | 3 | 12 | 85:61 | 60 |
5
|
KS Cuiavia Inowrocław | 34 | 16 | 10 | 8 | 68:48 | 58 |
6
|
RKS Lech Rypin | 34 | 17 | 7 | 10 | 63:49 | 58 |
7
|
Unia Wąbrzeźno | 34 | 15 | 6 | 13 | 49:49 | 51 |
8
|
KS Pogoń Mogilno | 34 | 15 | 6 | 13 | 101:63 | 51 |
9
|
MLKS Noteć Łabiszyn | 34 | 15 | 5 | 14 | 61:69 | 50 |
10
|
LKS Pomorzanin Serock | 34 | 13 | 10 | 11 | 57:46 | 49 |
11
|
BKS Sparta Brodnica | 34 | 15 | 4 | 15 | 64:59 | 49 |
12
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 34 | 13 | 9 | 12 | 63:60 | 48 |
13
|
Polonia Bydgoszcz | 34 | 13 | 9 | 12 | 69:59 | 48 |
14
|
Łokietek Brześć Kujawski | 34 | 9 | 10 | 15 | 64:72 | 37 |
15
|
M-GKS Kujawianka Izbica Kujawska | 34 | 9 | 4 | 21 | 55:103 | 31 |
16
|
KS Chełminianka Chełmno | 34 | 6 | 6 | 22 | 35:97 | 24 |
17
|
KS Pomorzanin Toruń | 34 | 3 | 1 | 30 | 25:136 | 10 |
18
|
UKS Lider Włocławek | 34 | 1 | 0 | 33 | 14:123 | 3 |