FC Flacăra Pechea - CSL Foresta Șendreni (3-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Flacăra Pechea
Liga 5 Galati | |||
Γύρος 23 | |||
2024-07-21 | ACS Luceafărul Berești - FC Flacăra Pechea | 3 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-07-07 | FC Flacăra Pechea - AS Râzeșii Valea Mărului | 1 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-30 | ACS Mălina Smârdan - FC Flacăra Pechea | 0 - 5 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-23 | FC Flacăra Pechea - ACS Vânători Galați | 1 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-16 | AS Inter 2000 Tudor Vladimirescu - FC Flacăra Pechea | 0 - 4 |
FC Flacăra Pechea - CSL Foresta Șendreni
Romania Amateur, Liga 5 Galati, αγώνα FC Flacăra Pechea - CSL Foresta Șendreni, ώρα έναρξης 2024-05-26 08:00:00 διεθνής ώρα.
FC Flacăra Pechea και CSL Foresta Șendreni συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Galati, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CSL Foresta Șendreni
Liga 5 Galati | |||
Γύρος 30 | |||
2024-07-07 | CSL Foresta Șendreni - AS Siretul Piscu | 3 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-29 | Viitorul Frumușița - CSL Foresta Șendreni | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-23 | ACS Luceafărul Berești - CSL Foresta Șendreni | 1 - 5 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-16 | CSL Foresta Șendreni - ACS Voința Cișmele | 4 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-06-08 | ACS Sporting Galați - CSL Foresta Șendreni | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Galati 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Vânători Galați | 30 | 25 | 2 | 3 | 101:43 | 77 |
2
|
CSL Foresta Șendreni | 30 | 23 | 2 | 5 | 108:37 | 71 |
3
|
FC Flacăra Pechea | 30 | 20 | 3 | 7 | 73:38 | 63 |
4
|
ACS Luceafărul Berești | 30 | 19 | 3 | 8 | 77:66 | 60 |
5
|
Avântul Jorăști | 30 | 19 | 2 | 9 | 73:40 | 59 |
6
|
AS Viitorul Costache Negri | 30 | 14 | 5 | 11 | 62:41 | 47 |
7
|
AS Râzeșii Valea Mărului | 30 | 15 | 0 | 15 | 68:55 | 45 |
8
|
ACS Voința Cișmele | 30 | 12 | 7 | 11 | 54:47 | 43 |
9
|
ACS Sporting Galați | 30 | 12 | 5 | 13 | 83:66 | 41 |
10
|
AS Siretul Piscu | 30 | 13 | 1 | 16 | 55:64 | 40 |
11
|
ACS Mălina Smârdan | 30 | 11 | 4 | 15 | 50:66 | 37 |
12
|
Viitorul Frumușița | 30 | 9 | 3 | 18 | 49:89 | 30 |
13
|
FC Victoria Slobozia Conachi | 30 | 8 | 3 | 19 | 41:73 | 27 |
14
|
Prutul Vlădești | 30 | 7 | 4 | 19 | 54:87 | 25 |
15
|
Zorile Grivița | 30 | 5 | 2 | 23 | 41:100 | 17 |
16
|
AS Inter 2000 Tudor Vladimirescu | 30 | 5 | 0 | 25 | 31:108 | 15 |