KS Pomorzanin Toruń - KS Pogoń Mogilno (0-6), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: KS Pomorzanin Toruń
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | KS Pomorzanin Toruń - Zawisza II Bydgoszcz | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | KS Sokół Radomin - KS Pomorzanin Toruń | 6 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | KS Pomorzanin Toruń - Legia Chełmża | 0 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-15 | GKS Gryf Sicienko - KS Pomorzanin Toruń | 2 - 1 | |
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | KS Pomorzanin Toruń - KS Cuiavia Inowrocław | 0 - 5 |
KS Pomorzanin Toruń - KS Pogoń Mogilno
Poland Amateur, IV. Liga - Kujawsko-pomorska, αγώνα KS Pomorzanin Toruń - KS Pogoń Mogilno, ώρα έναρξης 2024-05-25 09:00:42 διεθνής ώρα.
KS Pomorzanin Toruń και KS Pogoń Mogilno συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: KS Pogoń Mogilno
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-28 | KS Pogoń Mogilno - Unia Wąbrzeźno | - | |
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | Unia Wąbrzeźno - KS Pogoń Mogilno | 3 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-08 | KS Pogoń Mogilno - KS Chełminianka Chełmno | 4 - 0 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-05 | SLKS Start Pruszcz - KS Pogoń Mogilno | 1 - 0 | |
2024-06-02 | SLKS Start Pruszcz - KS Pogoń Mogilno | διακόπηκε |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Kujawsko-pomorska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Wda Świecie | 34 | 32 | 1 | 1 | 105:20 | 97 |
2
|
BKS Chemik Bydgoszcz | 34 | 23 | 6 | 5 | 82:22 | 75 |
3
|
GZS Tłuchowia Tłuchowo | 34 | 21 | 5 | 8 | 112:36 | 68 |
4
|
SLKS Start Pruszcz | 34 | 19 | 3 | 12 | 85:61 | 60 |
5
|
KS Cuiavia Inowrocław | 34 | 16 | 10 | 8 | 68:48 | 58 |
6
|
RKS Lech Rypin | 34 | 17 | 7 | 10 | 63:49 | 58 |
7
|
Unia Wąbrzeźno | 34 | 15 | 6 | 13 | 49:49 | 51 |
8
|
KS Pogoń Mogilno | 34 | 15 | 6 | 13 | 101:63 | 51 |
9
|
MLKS Noteć Łabiszyn | 34 | 15 | 5 | 14 | 61:69 | 50 |
10
|
LKS Pomorzanin Serock | 34 | 13 | 10 | 11 | 57:46 | 49 |
11
|
BKS Sparta Brodnica | 34 | 15 | 4 | 15 | 64:59 | 49 |
12
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 34 | 13 | 9 | 12 | 63:60 | 48 |
13
|
Polonia Bydgoszcz | 34 | 13 | 9 | 12 | 69:59 | 48 |
14
|
Łokietek Brześć Kujawski | 34 | 9 | 10 | 15 | 64:72 | 37 |
15
|
M-GKS Kujawianka Izbica Kujawska | 34 | 9 | 4 | 21 | 55:103 | 31 |
16
|
KS Chełminianka Chełmno | 34 | 6 | 6 | 22 | 35:97 | 24 |
17
|
KS Pomorzanin Toruń | 34 | 3 | 1 | 30 | 25:136 | 10 |
18
|
UKS Lider Włocławek | 34 | 1 | 0 | 33 | 14:123 | 3 |