Unia Wąbrzeźno - Polonia Bydgoszcz (0-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Unia Wąbrzeźno
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-08-31 | KS Unia Solec Kujawski - Unia Wąbrzeźno | 1 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-28 | KS Pogoń Mogilno - Unia Wąbrzeźno | - | |
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | Unia Wąbrzeźno - KS Pogoń Mogilno | 3 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-08 | BKS Sparta Brodnica - Unia Wąbrzeźno | 2 - 1 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-02 | Unia Wąbrzeźno - MLKS Noteć Łabiszyn | 0 - 1 |
Unia Wąbrzeźno - Polonia Bydgoszcz
Poland Amateur, IV. Liga - Kujawsko-pomorska, αγώνα Unia Wąbrzeźno - Polonia Bydgoszcz, ώρα έναρξης 2024-05-25 15:00:42 διεθνής ώρα.
Unia Wąbrzeźno και Polonia Bydgoszcz συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Polonia Bydgoszcz
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-28 | Polonia Bydgoszcz - BKS Chemik Bydgoszcz | - | |
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | Polonia Bydgoszcz - MLKS Noteć Łabiszyn | 1 - 2 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-08 | Łokietek Brześć Kujawski - Polonia Bydgoszcz | 2 - 2 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-02 | UKS Lider Włocławek - Polonia Bydgoszcz | 0 - 3 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Unia Wąbrzeźno - Polonia Bydgoszcz | 0 - 4 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Kujawsko-pomorska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Wda Świecie | 34 | 32 | 1 | 1 | 105:20 | 97 |
2
|
BKS Chemik Bydgoszcz | 34 | 23 | 6 | 5 | 82:22 | 75 |
3
|
GZS Tłuchowia Tłuchowo | 34 | 21 | 5 | 8 | 112:36 | 68 |
4
|
SLKS Start Pruszcz | 34 | 19 | 3 | 12 | 85:61 | 60 |
5
|
KS Cuiavia Inowrocław | 34 | 16 | 10 | 8 | 68:48 | 58 |
6
|
RKS Lech Rypin | 34 | 17 | 7 | 10 | 63:49 | 58 |
7
|
Unia Wąbrzeźno | 34 | 15 | 6 | 13 | 49:49 | 51 |
8
|
KS Pogoń Mogilno | 34 | 15 | 6 | 13 | 101:63 | 51 |
9
|
MLKS Noteć Łabiszyn | 34 | 15 | 5 | 14 | 61:69 | 50 |
10
|
LKS Pomorzanin Serock | 34 | 13 | 10 | 11 | 57:46 | 49 |
11
|
BKS Sparta Brodnica | 34 | 15 | 4 | 15 | 64:59 | 49 |
12
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 34 | 13 | 9 | 12 | 63:60 | 48 |
13
|
Polonia Bydgoszcz | 34 | 13 | 9 | 12 | 69:59 | 48 |
14
|
Łokietek Brześć Kujawski | 34 | 9 | 10 | 15 | 64:72 | 37 |
15
|
M-GKS Kujawianka Izbica Kujawska | 34 | 9 | 4 | 21 | 55:103 | 31 |
16
|
KS Chełminianka Chełmno | 34 | 6 | 6 | 22 | 35:97 | 24 |
17
|
KS Pomorzanin Toruń | 34 | 3 | 1 | 30 | 25:136 | 10 |
18
|
UKS Lider Włocławek | 34 | 1 | 0 | 33 | 14:123 | 3 |