Ποδόσφαιρο / ΗΠΑ / USL W League /

North Carolina Courage U23 - Λονγκ Άισλαντ Ρόυοτς Ράιντερς (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

north-carolina-courage-u23 North Carolina Courage U23

North Carolina Courage U23 (USA)

Εκδηλώσεις: North Carolina Courage U23

Σειρά 11

Γενικός

north-carolina-courage-u23 North Carolina Courage U23 + long-island-rough-riders-2 Λονγκ Άισλαντ Ρόυοτς Ράιντερς Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10

north-carolina-courage-u23 North Carolina Courage U23 + long-island-rough-riders-2 Λονγκ Άισλαντ Ρόυοτς Ράιντερς Less than 4.5 cards 10 από 10

long-island-rough-riders-2 Λονγκ Άισλαντ Ρόυοτς Ράιντερς Νίκες 4

long-island-rough-riders-2 Λονγκ Άισλαντ Ρόυοτς Ράιντερς Χωρίς Ήττες 12

long-island-rough-riders-2 Λονγκ Άισλαντ Ρόυοτς Ράιντερς Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 5

long-island-rough-riders-2 Λονγκ Άισλαντ Ρόυοτς Ράιντερς Νικητής 1ου ημιχρόνου 8 από 10

north-carolina-courage-u23 North Carolina Courage U23 Νίκες 12

north-carolina-courage-u23 North Carolina Courage U23 Χωρίς Ήττες 13

north-carolina-courage-u23 North Carolina Courage U23 Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 5

north-carolina-courage-u23 North Carolina Courage U23 Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 9 από 10

north-carolina-courage-u23 North Carolina Courage U23 Νικητής 1ου ημιχρόνου 8 από 9

North Carolina Courage U23 - Λονγκ Άισλαντ Ρόυοτς Ράιντερς

ΗΠΑ, USL W League, αγώνα North Carolina Courage U23 - Λονγκ Άισλαντ Ρόυοτς Ράιντερς, ώρα έναρξης 2024-07-07 21:30:00 διεθνής ώρα.

North Carolina Courage U23 και Λονγκ Άισλαντ Ρόυοτς Ράιντερς συμμετέχει στο πρωτάθλημα USL W League, ΗΠΑ.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι: