CS Unirea Ungheni 2018 - Ίντερ Μπρατισλάβας (4-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: CS Unirea Ungheni 2018
Liga 2 | |||
Γύρος 10 | |||
2024-10-19 | Σιρινεάσα - CS Unirea Ungheni 2018 | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-10-05 | CS Unirea Ungheni 2018 - CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-28 | Βολουντάρι - CS Unirea Ungheni 2018 | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | CS Unirea Ungheni 2018 - CS Afumați | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Κραϊόβα 1948 - CS Unirea Ungheni 2018 | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-31 | CSC 1599 Șelimbăr - CS Unirea Ungheni 2018 | 0 - 0 | |
Romania Cup | |||
Γύρος 636 | |||
2024-08-28 | Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - CS Unirea Ungheni 2018 | 0 - 2 | |
Liga 2 | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-24 | CS Unirea Ungheni 2018 - Ταργκόβιστε | 0 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-17 | Μέταλογκλομπους - CS Unirea Ungheni 2018 | 3 - 0 | |
Romania Cup | |||
2024-08-14 | CS Universitar Alba Iulia - CS Unirea Ungheni 2018 | 0 - 1 |
CS Unirea Ungheni 2018 - Ίντερ Μπρατισλάβας
Κόσμος, Club Friendly Games, αγώνα CS Unirea Ungheni 2018 - Ίντερ Μπρατισλάβας, ώρα έναρξης 2024-07-17 16:00:00 διεθνής ώρα.
CS Unirea Ungheni 2018 και Ίντερ Μπρατισλάβας συμμετέχει στο πρωτάθλημα Club Friendly Games, Κόσμος.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ίντερ Μπρατισλάβας
3. Liga, West | |||
Γύρος 11 | |||
2024-09-28 | Μπάνικ Ποντ - Ίντερ Μπρατισλάβας | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-09-21 | Ίντερ Μπρατισλάβας - Ράκα | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | Μαλάσκι - Ίντερ Μπρατισλάβας | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-11 | Ίντερ Μπρατισλάβας - FK Podkonice | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-07 | Ίντερ Μπρατισλάβας - OK Καστόβτσε | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-31 | RSC Hamsik Academy Banska Bystrica - Ίντερ Μπρατισλάβας | 1 - 3 | |
Slovensky Pohar | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-28 | Τομάσοβ - Ίντερ Μπρατισλάβας | 0 - 0 | |
3. Liga, West | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-24 | Ίντερ Μπρατισλάβας - TJ Ντρουζστεβνικ Βέλκε Λουντίνσε | 1 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-17 | Σλόβαν Ντούσλο Σάλα - Ίντερ Μπρατισλάβας | 3 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-10 | Ίντερ Μπρατισλάβας - Μπελούσα | 0 - 2 |
Βαθμολογίες
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λιμπερτάντ Ασουνσιόν Ριζέρβ | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Σπορτίβο Λουκένιο | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Ολίμπια Ασούνσιον | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Σέρο Πορτένιο | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Γκουαρανί Ασουνσιόν | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Νασιονάλ Ασουσιόν Ριζέρβ | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρο Πορτένιο | ||||||
|
Γκουαρανί Ασουνσιόν | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Ολίμπια Ασούνσιον | ||||||
|
Λιμπερτάντ Ασουνσιόν Ριζέρβ | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Σπορτίβο Λουκένιο | ||||||
|
Νασιονάλ Ασουσιόν Ριζέρβ | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπορτίβο Λουκένιο | ||||||
|
Λιμπερτάντ Ασουνσιόν Ριζέρβ | ||||||
|
Νασιονάλ Ασουσιόν Ριζέρβ | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Ολίμπια Ασούνσιον | ||||||
|
Γκουαρανί Ασουνσιόν | ||||||
|
Σέρο Πορτένιο | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |