Εκδηλώσεις: Νόμε Κάλζου
Esiliiga B | |||
Γύρος 29 | |||
2024-09-23 | Jõhvi FC Phoenix - Νόμε Κάλζου | - | |
2024-09-23 | Μαρντού - Νόμε Κάλζου | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-09-19 | Νόμε Κάλζου - Narva Trans U21 | - | |
Γύρος 27 | |||
2024-09-16 | FC Kuressaare U21 - Νόμε Κάλζου | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-09-05 | Νόμε Κάλζου - FC Kuressaare U21 | - | |
Γύρος 26 | |||
2024-08-31 | Νόμε Κάλζου - Παρνού Τζαλγκπαλικλούμπι | 1 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-08-26 | FA Tartu Kalev - Νόμε Κάλζου | 3 - 5 | |
Γύρος 24 | |||
2024-08-22 | Νόμε Κάλζου - Ταμέκα | 3 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-08-17 | Τουλεβίκ - Νόμε Κάλζου | 2 - 0 | |
Γύρος 22 | |||
2024-08-10 | Νόμε Κάλζου - Μαρντού | ακυρώθηκε |
Νόμε Κάλζου - Μαρντού
Εσθονία, Esiliiga B, αγώνα Νόμε Κάλζου - Μαρντού, ώρα έναρξης 2024-08-10 12:00:00 διεθνής ώρα.
Νόμε Κάλζου και Μαρντού συμμετέχει στο πρωτάθλημα Esiliiga B, Εσθονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μαρντού
II Liiga | |||
Γύρος 21 | |||
2024-09-21 | Χέλιος Τάρτου - Μαρντού | - | |
Esiliiga B | |||
Γύρος 28 | |||
2024-09-19 | Ταμέκα - Μαρντού | ακυρώθηκε | |
II Liiga | |||
Γύρος 20 | |||
2024-09-14 | Μαρντού - Αραράτ | - | |
Esiliiga B | |||
Γύρος 27 | |||
2024-09-14 | Μαρντού - FA Tartu Kalev | ακυρώθηκε | |
II Liiga | |||
Γύρος 19 | |||
2024-09-07 | Ajax Lasnamäe - Μαρντού | - | |
Esiliiga B | |||
Γύρος 26 | |||
2024-08-31 | Λαανέμα Χααπσάλου - Μαρντού | ακυρώθηκε | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Γύρος 29 | |||
2024-08-31 | Μαρντού - Πάιντε Λινναμεεσκοντ | 1 - 1 | |
2024-08-31 | Μαρντού - Πάιντε Λινναμεεσκοντ | 1 - 1 | |
II Liiga | |||
Γύρος 17 | |||
2024-08-25 | Tallinna FCI Levadia U19 - Μαρντού | 0 - 4 | |
Esiliiga B | |||
Γύρος 25 | |||
2024-08-25 | Παρνού Τζαλγκπαλικλούμπι - Μαρντού | ακυρώθηκε |
Βαθμολογίες
Esiliiga B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ταμέκα | 25 | 15 | 5 | 5 | 66:34 | 50 |
2
|
Νόμε Κάλζου | 25 | 14 | 2 | 9 | 64:43 | 44 |
3
|
Ταλίνα Λέγκιον | 26 | 14 | 2 | 10 | 47:30 | 44 |
4
|
FC Kuressaare U21 | 24 | 13 | 3 | 8 | 47:42 | 42 |
5
|
FA Tartu Kalev | 26 | 11 | 6 | 10 | 46:48 | 38 |
6
|
Narva Trans U21 | 24 | 10 | 7 | 7 | 37:35 | 37 |
7
|
Λαανέμα Χααπσάλου | 26 | 10 | 4 | 12 | 47:59 | 34 |
8
|
Jõhvi FC Phoenix | 25 | 7 | 6 | 12 | 49:59 | 27 |
9
|
Παρνού Τζαλγκπαλικλούμπι | 25 | 7 | 4 | 14 | 32:57 | 25 |
10
|
Τουλεβίκ | 26 | 4 | 5 | 18 | 30:58 | 17 |