Ποδόσφαιρο / Βοσνία και Ερζεγοβίνη / Prva Liga, Republike Srpske /

Σλομπόντα Μρκόνζιτς Γκραντ - Λζούμπιτς Πρναζαβόρ (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

Σειρά 9

Γενικός

fk-sloboda-mrkonjic-grad Σλομπόντα Μρκόνζιτς Γκραντ + fk-ljubic-prnjavor Λζούμπιτς Πρναζαβόρ Less than 4.5 cards 10 από 10

fk-ljubic-prnjavor Λζούμπιτς Πρναζαβόρ Χωρίς νίκες 3

fk-ljubic-prnjavor Λζούμπιτς Πρναζαβόρ Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7

fk-sloboda-mrkonjic-grad Σλομπόντα Μρκόνζιτς Γκραντ Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6

fk-sloboda-mrkonjic-grad Σλομπόντα Μρκόνζιτς Γκραντ Πρώτη να παραδοθεί 4 από 5

fk-sloboda-mrkonjic-grad Σλομπόντα Μρκόνζιτς Γκραντ Ηττημένος 1ου ημιχρόνου 4 από 5

Προσωπικές συναντήσεις

fk-sloboda-mrkonjic-grad Σλομπόντα Μρκόνζιτς Γκραντ + fk-ljubic-prnjavor Λζούμπιτς Πρναζαβόρ Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7

fk-sloboda-mrkonjic-grad Σλομπόντα Μρκόνζιτς Γκραντ + fk-ljubic-prnjavor Λζούμπιτς Πρναζαβόρ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7

Σλομπόντα Μρκόνζιτς Γκραντ - Λζούμπιτς Πρναζαβόρ

Βοσνία και Ερζεγοβίνη, Prva Liga, Republike Srpske, αγώνα Σλομπόντα Μρκόνζιτς Γκραντ - Λζούμπιτς Πρναζαβόρ, ώρα έναρξης 2024-09-07 14:30:00 διεθνής ώρα.

Σλομπόντα Μρκόνζιτς Γκραντ και Λζούμπιτς Πρναζαβόρ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Prva Liga, Republike Srpske, Βοσνία και Ερζεγοβίνη.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι: