CS Atletic Borșa – ομάδας Ποδόσφαιρο,
CS Atletic Borșa
Εκδηλώσεις
Liga 5 Cluj | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-27 | AS Voința 2011 Pata - CS Atletic Borșa | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-13 | CS Atletic Borșa - AS Inter Dezmir | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-06 | ACS Speranța Jucu - CS Atletic Borșa | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-29 | CS Atletic Borșa - AFC Sudinox Vișea | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-22 | AS Fodora Vultureni - CS Atletic Borșa | - |
CS Atletic Borșa
Ποδόσφαιρο, Ομάδα CS Atletic Borșa.
CS Atletic Borșa συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Cluj. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις Liga 5 Cluj.
Στην ομάδα CS Atletic Borșa 0 players.
Επόμενος αγώνας ομάδας CS Atletic Borșa θα πραγματοποιηθεί 2024-09-22 09:00:39: AS Fodora Vultureni CS Atletic Borșa . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Τουρνουά
Βαθμολογίες
Liga 5 Cluj - Zona Câmpia Turzii 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Sopor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
ACS Unirea Tritenii de Jos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
AFCS Uniți Sub Tricolor Cornești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
ACS Șoimii Pădureni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Steaua Gligorești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
AS CS Șoimii Câmpia Turzii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
ACS Steaua Roșie Bolduț | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
ACS Progresul Boian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Urca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
ACS Spicul 1958 Luna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
AS FC Câmpia Turzii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
ACS Inter Turda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
ACS Iara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
ACS Amicii Turda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
ACS Flacăra Grindeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Cluj - Zona Gherla 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Progresul Cornești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
ACS Înfrățirea Livada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS FC Bonțida | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
ACS CS Viitorul Răscruci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Progresul Nireș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
AS Energia Mănăstirea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
AS Avântul Panticeu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
AS Zorile Buza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Vulturul Bunești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
ACS Avântul Bizonii Recea Cristur II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
ACS Vulturul 2020 Mintiu Gherlii II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
AS Unirea Iclod II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Cluj - Zona Mociu 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASC Avântul Vaida-Cămăraș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Gloria Berchieșu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
AS Meteor Mociu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
ACS Speranța Rromi 2016 Mociu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Înfrățirea Căianu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
ACS Viitorul Cătina 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
AS Unirea Cămărașu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
AS Recolta Frata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Cluj - Zona Cluj Seria Est 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Luceafărul Ghirișu Român | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Voința 2011 Pata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS Pădureni Chinteni 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AS Progresul Sânnicoară | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AFC Sudinox Vișea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
AS Inter Dezmir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
ACS Speranța Jucu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
CS Atletic Borșa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Fodora Vultureni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Cluj - Zona Cluj Seria Vest 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Viitorul Poieni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
ASFC Voința Sâncraiu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
AS Amefa Cluj-Napoca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AFC Someșul Gilău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
ACS FC Ardealul Cluj-Napoca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
ACS Someșul Rece 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
ACS Minerul Aghireș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
AS Viitorul Gârbău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |