Χόκεϊ επί πάγου / Ρωσία / KHL /

Σπάρτακ Μόσχας - Τορπέντο Νίζνι Νόβγκορο (4-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

Προσωπικές συναντήσεις

spartak-moscow-1 Σπάρτακ Μόσχας + torpedo-nizhny-novgorod Τορπέντο Νίζνι Νόβγκορο Σκοραρουν και οι δου στην πρωτη περιόδο 5 από 6

spartak-moscow-1 Σπάρτακ Μόσχας + torpedo-nizhny-novgorod Τορπέντο Νίζνι Νόβγκορο Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 6 από 6

Σπάρτακ Μόσχας - Τορπέντο Νίζνι Νόβγκορο

Ρωσία, KHL, αγώνα Σπάρτακ Μόσχας - Τορπέντο Νίζνι Νόβγκορο, ώρα έναρξης 2024-09-14 14:00:00 διεθνής ώρα.

Σπάρτακ Μόσχας και Τορπέντο Νίζνι Νόβγκορο συμμετέχει στο πρωτάθλημα KHL, Ρωσία.

Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Megasport Arena στην πόλη Moscow, Ρωσία.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι: