Unison Moscow HC - HC Chelny , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Unison Moscow HC
VHL | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-28 | Σοκόλ Κρασνοριάρσκ - Unison Moscow HC | - | |
2024-09-25 | HC Norilsk - Unison Moscow HC | - | |
2024-09-19 | Unison Moscow HC - HC Chelny | - | |
2024-09-17 | Unison Moscow HC - Μπαρς Καζάν | - | |
2024-09-15 | Unison Moscow HC - Νεφτιανίκ Αλεμτσίκ | - |
Unison Moscow HC - HC Chelny
Ρωσία, VHL, αγώνα Unison Moscow HC - HC Chelny, ώρα έναρξης 2024-09-19 16:00:00 διεθνής ώρα.
Unison Moscow HC και HC Chelny συμμετέχει στο πρωτάθλημα VHL, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: HC Chelny
VHL | |||
Γύρος 1 | |||
2024-10-01 | HC Chelny - Ζαουράλιε Κουργκάν | - | |
2024-09-29 | HC Chelny - Omskie Kryliya | - | |
2024-09-23 | Σκα-Νέβα - HC Chelny | - | |
2024-09-21 | Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - HC Chelny | - | |
2024-09-19 | Unison Moscow HC - HC Chelny | - |
Βαθμολογίες
VHL 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπουράν Βορονέζ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Σελμέτ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ΒΒΣ Σαμάρα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Dynamo-Altay Barnaul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Ντίζελ Πένζα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Γκόρνιακ Ουτσάλι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
HC AKM Tula | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Μπαρς Καζάν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Κχιμίκ Βοσκρεσένσκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
HC Magnitka Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
HC Norilsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Ρόστοβ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Ταμμπόβ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Unison Moscow HC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Γιούγκρα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
HC Chelny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
17
|
Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
18
|
Μολότ-Πρικάμι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
19
|
Ριάζαν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
20
|
HK Torpedo Gorky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
21
|
Ιζχέβσκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
22
|
Kristall Saratov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
23
|
Νοβοκουζνέτσκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
24
|
Νεφτιανίκ Αλεμτσίκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
25
|
Olympia Kirovo-Chepets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
26
|
Omskie Kryliya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
27
|
Ρουμπίν Τιέμεν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
28
|
Σκα-Νέβα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
29
|
Σοκόλ Κρασνοριάρσκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
30
|
Τόρος Νεφτκεμάσκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
31
|
Ουράλ Ορσκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
32
|
Ζαουράλιε Κουργκάν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
33
|
Ζβέζντα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |