Χόκεϊ επί πάγου / Ρωσία / MHL /

Dinamo-Shinnik Bobruysk - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης (4-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

dinamo-shinnik-bobruysk-u20 Dinamo-Shinnik Bobruysk

Dinamo-Shinnik Bobruysk (RUS)

Σειρά 8

Γενικός

dinamo-shinnik-bobruysk-u20 Dinamo-Shinnik Bobruysk + dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Σκοραρουν και οι δου στην πρωτη περιόδο 4 από 5

dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Σκοραρουν και οι δου στην πρωτη περιόδο 4 από 5

dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Περισσότερα από 5.5 γκολ 5 από 5

dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 5 από 5

dinamo-shinnik-bobruysk-u20 Dinamo-Shinnik Bobruysk Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 4 από 5

dinamo-shinnik-bobruysk-u20 Dinamo-Shinnik Bobruysk Νικητής πρωτης περιόδου 6 από 8

dinamo-shinnik-bobruysk-u20 Dinamo-Shinnik Bobruysk Περισσότερα από 5.5 γκολ 9 από 9

Προσωπικές συναντήσεις

dinamo-shinnik-bobruysk-u20 Dinamo-Shinnik Bobruysk + dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Περισσότερα από 5.5 γκολ 6 από 6

dinamo-shinnik-bobruysk-u20 Dinamo-Shinnik Bobruysk + dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 5 από 6

dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Νίκες 4

Dinamo-Shinnik Bobruysk - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης

Ρωσία, MHL, αγώνα Dinamo-Shinnik Bobruysk - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης, ώρα έναρξης 2024-09-22 14:00:00 διεθνής ώρα.

Dinamo-Shinnik Bobruysk και Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης συμμετέχει στο πρωτάθλημα MHL, Ρωσία.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι: