Χόκεϊ επί πάγου / Καναδάς / WHL /

Βικτώρια Ρόγιαλς - Τρι-Σίτι Αμέρικανς (4-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

Σειρά 13

Γενικός

victoria-royals Βικτώρια Ρόγιαλς Ήττες 5

victoria-royals Βικτώρια Ρόγιαλς Ηττημένος πρωτης περιόδου 4 από 5

victoria-royals Βικτώρια Ρόγιαλς Σκοραρουν και οι δου στην πρωτη περιόδο 7 από 9

victoria-royals Βικτώρια Ρόγιαλς Περισσότερα από 5.5 γκολ 9 από 10

victoria-royals Βικτώρια Ρόγιαλς Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 10 από 10

tri-city-americans Τρι-Σίτι Αμέρικανς Ηττημένος πρωτης περιόδου 6 από 7

tri-city-americans Τρι-Σίτι Αμέρικανς Σκοραρουν και οι δου στην πρωτη περιόδο 4 από 5

tri-city-americans Τρι-Σίτι Αμέρικανς Περισσότερα από 5.5 γκολ 10 από 10

tri-city-americans Τρι-Σίτι Αμέρικανς Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 7 από 7

tri-city-americans Τρι-Σίτι Αμέρικανς Ήττες 3

Προσωπικές συναντήσεις

victoria-royals Βικτώρια Ρόγιαλς + tri-city-americans Τρι-Σίτι Αμέρικανς Σκοραρουν και οι δου στην πρωτη περιόδο 8 από 10

victoria-royals Βικτώρια Ρόγιαλς + tri-city-americans Τρι-Σίτι Αμέρικανς Περισσότερα από 5.5 γκολ 9 από 10

victoria-royals Βικτώρια Ρόγιαλς + tri-city-americans Τρι-Σίτι Αμέρικανς Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 9 από 10

victoria-royals Βικτώρια Ρόγιαλς Νίκες 5

victoria-royals Βικτώρια Ρόγιαλς Νικητής πρωτης περιόδου 5 από 6

tri-city-americans Τρι-Σίτι Αμέρικανς Ηττημένος πρωτης περιόδου 5 από 6

Βικτώρια Ρόγιαλς - Τρι-Σίτι Αμέρικανς

Καναδάς, WHL, αγώνα Βικτώρια Ρόγιαλς - Τρι-Σίτι Αμέρικανς, ώρα έναρξης 2024-09-22 01:05:00 διεθνής ώρα.

Βικτώρια Ρόγιαλς και Τρι-Σίτι Αμέρικανς συμμετέχει στο πρωτάθλημα WHL, Καναδάς.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι: