Atyra FC - Club Guaraní de Trinidad (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Atyra FC
Division Intermedia | |||
Ronde 30 | |||
2023-10-08 | Atyra FC - Deportivo Recoleta | 2 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2023-10-01 | Carapegua - Atyra FC | 3 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2023-09-24 | Atyra FC - Rubio Nu | 3 - 1 | |
Кубок Парагвая | |||
Ronde 5 | |||
2023-09-21 | Deportivo Recoleta - Atyra FC | 2 - 2 | |
Division Intermedia | |||
Ronde 27 | |||
2023-09-16 | 24 de Setiembre - Atyra FC | 5 - 0 |
Atyra FC - Club Guaraní de Trinidad
Paraguay, Division Intermedia, match Atyra FC - Club Guaraní de Trinidad, starttijd 2022-09-24 14:00:00 internationale tijd.
Atyra FC en Club Guaraní de Trinidad neemt deel aan het kampioenschap Division Intermedia, Paraguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Club Guaraní de Trinidad
Кубок Парагвая | |||
2022-11-04 | Club Guaraní de Trinidad - Club Atlético Tembetary | geannuleerd | |
Division Intermedia | |||
Ronde 30 | |||
2022-10-07 | Club Sportivo Luqueno - Club Guaraní de Trinidad | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2022-09-30 | Club Guaraní de Trinidad - General Martín Ledesma | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2022-09-24 | Atyra FC - Club Guaraní de Trinidad | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2022-09-18 | Club Guaraní de Trinidad - Deportivo Santani | 0 - 2 |
Klassement
Division Intermedia: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sportivo Trinidense | 30 | 19 | 9 | 2 | 54:24 | 66 |
2
|
Club Sportivo Luqueno | 30 | 18 | 7 | 5 | 42:26 | 61 |
3
|
Sp. San Lorenzo | 30 | 16 | 6 | 8 | 47:26 | 54 |
4
|
Pastoreo FC | 30 | 14 | 11 | 5 | 44:28 | 53 |
5
|
Club Fernando de La Mora | 30 | 13 | 9 | 8 | 48:31 | 48 |
6
|
General Martín Ledesma | 30 | 12 | 9 | 9 | 30:29 | 45 |
7
|
Rubio Nu | 30 | 12 | 8 | 10 | 39:30 | 44 |
8
|
Independiente FBC | 30 | 11 | 8 | 11 | 33:36 | 41 |
9
|
Atyra FC | 30 | 10 | 6 | 14 | 24:28 | 36 |
10
|
Atlético Colegiales | 30 | 10 | 6 | 14 | 32:42 | 36 |
11
|
CA 3 de Febrero | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:36 | 35 |
12
|
Deportivo Santani | 30 | 9 | 6 | 15 | 30:42 | 33 |
13
|
Club Guaraní de Trinidad | 30 | 8 | 7 | 15 | 29:41 | 31 |
14
|
CS 2 de Mayo | 30 | 7 | 8 | 15 | 32:39 | 29 |
15
|
River Plate de Asunción | 30 | 7 | 5 | 18 | 27:39 | 26 |
16
|
Sportivo Iteno | 30 | 5 | 8 | 18 | 27:70 | 23 |