CS ASC Seaca - CS Rapid Buzescu (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS ASC Seaca
Liga 4 Teleorman | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-01 | CS ASC Seaca - ACS Steaua Spatarei | 1 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-25 | CS Vârtoape - CS ASC Seaca | 3 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-18 | CS ASC Seaca - AS Victoria Lunca | 4 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-11 | CS Viitorul Lunca - CS ASC Seaca | 2 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-27 | CS ASC Seaca - ACS Avântul Bragadiru | 1 - 2 |
CS ASC Seaca - CS Rapid Buzescu
Romania Amateur, Liga 4 Teleorman, match CS ASC Seaca - CS Rapid Buzescu, starttijd 2023-05-20 09:30:00 internationale tijd.
CS ASC Seaca en CS Rapid Buzescu neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Teleorman, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Rapid Buzescu
Liga 4 Teleorman | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-01 | CS Viitorul Piatra - CS Rapid Buzescu | 0 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-25 | CS Rapid Buzescu - CSL Nanov | 0 - 2 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-18 | CS Rapid Buzescu - ACS Dinamic Kids Videle | 5 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-11 | ACS Steaua Spatarei - CS Rapid Buzescu | 0 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-27 | CS Rapid Buzescu - CS Vârtoape | 10 - 1 |
Klassement
Liga 4 Teleorman 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Rapid Buzescu | 26 | 21 | 2 | 3 | 95:33 | 65 |
2
|
ACS Avântul Bragadiru | 26 | 16 | 4 | 6 | 63:31 | 52 |
3
|
ACS Astra Plosca | 26 | 15 | 4 | 7 | 64:41 | 49 |
4
|
ACS Voința Săelele 2017 | 26 | 14 | 4 | 8 | 70:52 | 46 |
5
|
CSL Nanov | 26 | 12 | 6 | 8 | 60:45 | 42 |
6
|
ACS Steaua Spatarei | 26 | 13 | 3 | 10 | 45:41 | 42 |
7
|
CS Metalul Peretu | 26 | 13 | 2 | 11 | 58:45 | 41 |
8
|
ACS Drăgănești Vlașca | 26 | 11 | 4 | 11 | 57:50 | 37 |
9
|
ACS Dinamic Kids Videle | 26 | 9 | 5 | 12 | 42:45 | 32 |
10
|
CS ASC Seaca | 26 | 7 | 6 | 13 | 49:69 | 27 |
11
|
AS Victoria Lunca | 26 | 7 | 5 | 14 | 39:57 | 26 |
12
|
CS Vârtoape | 26 | 8 | 0 | 18 | 57:82 | 24 |
13
|
ACS Atletic Orbeasca | 26 | 7 | 2 | 17 | 32:95 | 23 |
14
|
ACS Ajax Botoroaga | 26 | 5 | 1 | 20 | 25:70 | 16 |