CS Metalul Peretu - ACS Atletic Orbeasca (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Metalul Peretu
Liga 4 Teleorman | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-01 | CS Metalul Peretu - ACS Dinamic Kids Videle | 1 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-25 | ACS Steaua Spatarei - CS Metalul Peretu | 1 - 2 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-18 | CS Metalul Peretu - CS Vârtoape | 6 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-11 | AS Victoria Lunca - CS Metalul Peretu | 2 - 4 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-27 | CS Metalul Peretu - CS Viitorul Lunca | 3 - 3 |
CS Metalul Peretu - ACS Atletic Orbeasca
Romania Amateur, Liga 4 Teleorman, match CS Metalul Peretu - ACS Atletic Orbeasca, starttijd 2023-05-20 09:30:00 internationale tijd.
CS Metalul Peretu en ACS Atletic Orbeasca neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Teleorman, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Atletic Orbeasca
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Viitorul Saceni | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Ciolănești 2020 - ACS Atletic Orbeasca | 7 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | CS Sporting Roșiori II - ACS Atletic Orbeasca | 4 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Tineretul Suhaia | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | ACS Flacara Lita - ACS Atletic Orbeasca | 3 - 0 |
Klassement
Liga 4 Teleorman 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Rapid Buzescu | 26 | 21 | 2 | 3 | 95:33 | 65 |
2
|
ACS Avântul Bragadiru | 26 | 16 | 4 | 6 | 63:31 | 52 |
3
|
ACS Astra Plosca | 26 | 15 | 4 | 7 | 64:41 | 49 |
4
|
ACS Voința Săelele 2017 | 26 | 14 | 4 | 8 | 70:52 | 46 |
5
|
CSL Nanov | 26 | 12 | 6 | 8 | 60:45 | 42 |
6
|
ACS Steaua Spatarei | 26 | 13 | 3 | 10 | 45:41 | 42 |
7
|
CS Metalul Peretu | 26 | 13 | 2 | 11 | 58:45 | 41 |
8
|
ACS Drăgănești Vlașca | 26 | 11 | 4 | 11 | 57:50 | 37 |
9
|
ACS Dinamic Kids Videle | 26 | 9 | 5 | 12 | 42:45 | 32 |
10
|
CS ASC Seaca | 26 | 7 | 6 | 13 | 49:69 | 27 |
11
|
AS Victoria Lunca | 26 | 7 | 5 | 14 | 39:57 | 26 |
12
|
CS Vârtoape | 26 | 8 | 0 | 18 | 57:82 | 24 |
13
|
ACS Atletic Orbeasca | 26 | 7 | 2 | 17 | 32:95 | 23 |
14
|
ACS Ajax Botoroaga | 26 | 5 | 1 | 20 | 25:70 | 16 |