ACS Voința Săelele 2017 - ACS Dinamic Kids Videle (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Voința Săelele 2017
Liga 4 Teleorman | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-01 | ACS Voința Săelele 2017 - CS Vârtoape | 13 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-25 | AS Victoria Lunca - ACS Voința Săelele 2017 | 0 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-18 | ACS Voința Săelele 2017 - CS Viitorul Lunca | 6 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-11 | ACS Avântul Bragadiru - ACS Voința Săelele 2017 | 2 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-27 | ACS Voința Săelele 2017 - ACS Astra Plosca | 3 - 3 |
ACS Voința Săelele 2017 - ACS Dinamic Kids Videle
Romania Amateur, Liga 4 Teleorman, match ACS Voința Săelele 2017 - ACS Dinamic Kids Videle, starttijd 2023-05-27 09:30:00 internationale tijd.
ACS Voința Săelele 2017 en ACS Dinamic Kids Videle neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Teleorman, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Dinamic Kids Videle
Liga 4 Teleorman | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-01 | CS Metalul Peretu - ACS Dinamic Kids Videle | 1 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-25 | ACS Dinamic Kids Videle - CS Viitorul Piatra | 3 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-18 | CS Rapid Buzescu - ACS Dinamic Kids Videle | 5 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-11 | ACS Dinamic Kids Videle - CSL Nanov | 0 - 5 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-27 | ACS Dinamic Kids Videle - ACS Steaua Spatarei | 0 - 1 |
Klassement
Liga 4 Teleorman 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Rapid Buzescu | 26 | 21 | 2 | 3 | 95:33 | 65 |
2
|
ACS Avântul Bragadiru | 26 | 16 | 4 | 6 | 63:31 | 52 |
3
|
ACS Astra Plosca | 26 | 15 | 4 | 7 | 64:41 | 49 |
4
|
ACS Voința Săelele 2017 | 26 | 14 | 4 | 8 | 70:52 | 46 |
5
|
CSL Nanov | 26 | 12 | 6 | 8 | 60:45 | 42 |
6
|
ACS Steaua Spatarei | 26 | 13 | 3 | 10 | 45:41 | 42 |
7
|
CS Metalul Peretu | 26 | 13 | 2 | 11 | 58:45 | 41 |
8
|
ACS Drăgănești Vlașca | 26 | 11 | 4 | 11 | 57:50 | 37 |
9
|
ACS Dinamic Kids Videle | 26 | 9 | 5 | 12 | 42:45 | 32 |
10
|
CS ASC Seaca | 26 | 7 | 6 | 13 | 49:69 | 27 |
11
|
AS Victoria Lunca | 26 | 7 | 5 | 14 | 39:57 | 26 |
12
|
CS Vârtoape | 26 | 8 | 0 | 18 | 57:82 | 24 |
13
|
ACS Atletic Orbeasca | 26 | 7 | 2 | 17 | 32:95 | 23 |
14
|
ACS Ajax Botoroaga | 26 | 5 | 1 | 20 | 25:70 | 16 |