Chrobry Głogów II - Raków Częstochowa II (3-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Chrobry Głogów II
IV. Liga - Śląska | |||
2024-08-10 | Chrobry Głogów II - Moto-Jelcz Olawa | 1 - 0 | |
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 34 | |||
2023-06-17 | KS Sleza Wroclaw - Chrobry Głogów II | 2 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2023-06-07 | Chrobry Głogów II - Raków Częstochowa II | 3 - 5 | |
Ronde 32 | |||
2023-06-03 | Gornik Zagreb II - Chrobry Głogów II | 1 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2023-05-28 | Chrobry Głogów II - MKS Kluczbork | 1 - 2 |
Chrobry Głogów II - Raków Częstochowa II
Polen, III Liga, Group 3, match Chrobry Głogów II - Raków Częstochowa II, starttijd 2023-06-07 15:00:00 internationale tijd.
Chrobry Głogów II en Raków Częstochowa II neemt deel aan het kampioenschap III Liga, Group 3, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Raków Częstochowa II
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 12 | |||
2024-10-05 | GKS II Tychy - Raków Częstochowa II | - | |
Ronde 11 | |||
2024-09-28 | Raków Częstochowa II - Victoria Częstochowa | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | Przemsza Siewierz - Raków Częstochowa II | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | Raków Częstochowa II - Energetyk Row Rybnik | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-07 | Piast Gliwice II - Raków Częstochowa II | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Raków Częstochowa II - BKS Sparta Katowice | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | Rozwoj Katowice - Raków Częstochowa II | 1 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Raków Częstochowa II - Gwarek Tarnowskie Gory | geannuleerd | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | GKS Gwarek Ornontowice - Raków Częstochowa II | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | Raków Częstochowa II - KS Decor Belk | 2 - 0 |
Klassement
III Liga, Group 3 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Polonia Bytom SA | 34 | 24 | 3 | 7 | 68:35 | 75 |
2
|
Raków Częstochowa II | 34 | 19 | 8 | 7 | 64:34 | 65 |
3
|
Rekord Bielsko Biala | 34 | 19 | 8 | 7 | 69:42 | 65 |
4
|
KS Sleza Wroclaw | 34 | 19 | 3 | 12 | 73:55 | 60 |
5
|
MKP Carina Gubin | 34 | 16 | 6 | 12 | 47:45 | 54 |
6
|
Gwarek Tarnowskie Gory | 34 | 14 | 9 | 11 | 60:52 | 51 |
7
|
Gornik Zagreb II | 34 | 15 | 6 | 13 | 68:61 | 51 |
8
|
MKS Kluczbork | 34 | 14 | 6 | 14 | 61:55 | 48 |
9
|
KS Lechia Zielona Gora | 34 | 12 | 11 | 11 | 51:51 | 47 |
10
|
LKS Goczałkowice-Zdrój | 34 | 12 | 10 | 12 | 41:43 | 46 |
11
|
GKS Pniwek Pawlowice | 34 | 12 | 10 | 12 | 64:60 | 46 |
12
|
Stilon Gorzów Wielkopolski | 34 | 13 | 5 | 16 | 51:61 | 44 |
13
|
Warta Gorzów Wielkopolski | 34 | 11 | 10 | 13 | 42:56 | 43 |
14
|
Stal Brzeg | 34 | 10 | 7 | 17 | 51:75 | 37 |
15
|
KS Polonia Nysa | 34 | 8 | 12 | 14 | 42:50 | 36 |
16
|
Miedź Legnica II | 34 | 7 | 9 | 18 | 45:63 | 30 |
17
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 34 | 7 | 7 | 20 | 57:88 | 28 |
18
|
Chrobry Głogów II | 34 | 7 | 4 | 23 | 42:70 | 25 |