CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - ACS Atletic Orbeasca , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Steaua Rosie Bujoru 2021
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | AS Rapid Urluiu - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - ACSC Putineiu | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | CS Steaua Dracea - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | CSL Viitorul Blejești - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - AS Petrolul Poeni | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | ACS Flacara Lita - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - AS Tineretul Ciolănești 2020 | 7 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | CS Flacara Calinesti - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - AS Tineretul Silistea | 8 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | AS Rapid Urluiu - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 1 - 0 |
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - ACS Atletic Orbeasca
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, match CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - ACS Atletic Orbeasca, starttijd 2024-04-07 09:30:00 internationale tijd.
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 en ACS Atletic Orbeasca neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Atletic Orbeasca
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Viitorul Saceni | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Ciolănești 2020 - ACS Atletic Orbeasca | 7 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | CS Sporting Roșiori II - ACS Atletic Orbeasca | 4 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Tineretul Suhaia | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | ACS Flacara Lita - ACS Atletic Orbeasca | 3 - 0 |
Klassement
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |