KS Pomorzanin Toruń - Unia Wąbrzeźno (0-6), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Pomorzanin Toruń
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | KS Pomorzanin Toruń - Zawisza II Bydgoszcz | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | KS Sokół Radomin - KS Pomorzanin Toruń | 6 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | KS Pomorzanin Toruń - Legia Chełmża | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-15 | GKS Gryf Sicienko - KS Pomorzanin Toruń | 2 - 1 | |
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | KS Pomorzanin Toruń - KS Cuiavia Inowrocław | 0 - 5 |
KS Pomorzanin Toruń - Unia Wąbrzeźno
Poland Amateur, IV. Liga - Kujawsko-pomorska, match KS Pomorzanin Toruń - Unia Wąbrzeźno, starttijd 2024-04-20 09:00:11 internationale tijd.
KS Pomorzanin Toruń en Unia Wąbrzeźno neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Unia Wąbrzeźno
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | KS Unia Solec Kujawski - Unia Wąbrzeźno | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-28 | KS Pogoń Mogilno - Unia Wąbrzeźno | - | |
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Unia Wąbrzeźno - KS Pogoń Mogilno | 3 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | BKS Sparta Brodnica - Unia Wąbrzeźno | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | Unia Wąbrzeźno - MLKS Noteć Łabiszyn | 0 - 1 |
Klassement
IV. Liga - Kujawsko-pomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Wda Świecie | 34 | 32 | 1 | 1 | 105:20 | 97 |
2
|
BKS Chemik Bydgoszcz | 34 | 23 | 6 | 5 | 82:22 | 75 |
3
|
GZS Tłuchowia Tłuchowo | 34 | 21 | 5 | 8 | 112:36 | 68 |
4
|
SLKS Start Pruszcz | 34 | 19 | 3 | 12 | 85:61 | 60 |
5
|
KS Cuiavia Inowrocław | 34 | 16 | 10 | 8 | 68:48 | 58 |
6
|
RKS Lech Rypin | 34 | 17 | 7 | 10 | 63:49 | 58 |
7
|
Unia Wąbrzeźno | 34 | 15 | 6 | 13 | 49:49 | 51 |
8
|
KS Pogoń Mogilno | 34 | 15 | 6 | 13 | 101:63 | 51 |
9
|
MLKS Noteć Łabiszyn | 34 | 15 | 5 | 14 | 61:69 | 50 |
10
|
LKS Pomorzanin Serock | 34 | 13 | 10 | 11 | 57:46 | 49 |
11
|
BKS Sparta Brodnica | 34 | 15 | 4 | 15 | 64:59 | 49 |
12
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 34 | 13 | 9 | 12 | 63:60 | 48 |
13
|
Polonia Bydgoszcz | 34 | 13 | 9 | 12 | 69:59 | 48 |
14
|
Łokietek Brześć Kujawski | 34 | 9 | 10 | 15 | 64:72 | 37 |
15
|
M-GKS Kujawianka Izbica Kujawska | 34 | 9 | 4 | 21 | 55:103 | 31 |
16
|
KS Chełminianka Chełmno | 34 | 6 | 6 | 22 | 35:97 | 24 |
17
|
KS Pomorzanin Toruń | 34 | 3 | 1 | 30 | 25:136 | 10 |
18
|
UKS Lider Włocławek | 34 | 1 | 0 | 33 | 14:123 | 3 |