KS Wda Świecie - KS Pogoń Mogilno (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Wda Świecie
III Liga, Group 2 | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | Vineta Wolin - KS Wda Świecie | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | KS Wda Świecie - LKS Wybrzeze Rewalskie Rewal | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | KS Wda Świecie - Blekitni Stargard Szczecinski | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | Elana Torun - KS Wda Świecie | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | KS Wda Świecie - KSS Kotwica Kórnik | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Wda Świecie | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | KS Wda Świecie - GKS Gedania Gdańsk | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | Lech Poznań II - KS Wda Świecie | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | KS Wda Świecie - MKS Flota Swinoujscie | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | Pogoń Szczecin II - KS Wda Świecie | 3 - 2 |
KS Wda Świecie - KS Pogoń Mogilno
Poland Amateur, IV. Liga - Kujawsko-pomorska, match KS Wda Świecie - KS Pogoń Mogilno, starttijd 2024-04-21 10:00:11 internationale tijd.
KS Wda Świecie en KS Pogoń Mogilno neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Pogoń Mogilno
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-28 | KS Pogoń Mogilno - Unia Wąbrzeźno | - | |
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Unia Wąbrzeźno - KS Pogoń Mogilno | 3 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | KS Pogoń Mogilno - KS Chełminianka Chełmno | 4 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-05 | SLKS Start Pruszcz - KS Pogoń Mogilno | 1 - 0 | |
2024-06-02 | SLKS Start Pruszcz - KS Pogoń Mogilno | onderbroken |
Klassement
IV. Liga - Kujawsko-pomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Wda Świecie | 34 | 32 | 1 | 1 | 105:20 | 97 |
2
|
BKS Chemik Bydgoszcz | 34 | 23 | 6 | 5 | 82:22 | 75 |
3
|
GZS Tłuchowia Tłuchowo | 34 | 21 | 5 | 8 | 112:36 | 68 |
4
|
SLKS Start Pruszcz | 34 | 19 | 3 | 12 | 85:61 | 60 |
5
|
KS Cuiavia Inowrocław | 34 | 16 | 10 | 8 | 68:48 | 58 |
6
|
RKS Lech Rypin | 34 | 17 | 7 | 10 | 63:49 | 58 |
7
|
Unia Wąbrzeźno | 34 | 15 | 6 | 13 | 49:49 | 51 |
8
|
KS Pogoń Mogilno | 34 | 15 | 6 | 13 | 101:63 | 51 |
9
|
MLKS Noteć Łabiszyn | 34 | 15 | 5 | 14 | 61:69 | 50 |
10
|
LKS Pomorzanin Serock | 34 | 13 | 10 | 11 | 57:46 | 49 |
11
|
BKS Sparta Brodnica | 34 | 15 | 4 | 15 | 64:59 | 49 |
12
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 34 | 13 | 9 | 12 | 63:60 | 48 |
13
|
Polonia Bydgoszcz | 34 | 13 | 9 | 12 | 69:59 | 48 |
14
|
Łokietek Brześć Kujawski | 34 | 9 | 10 | 15 | 64:72 | 37 |
15
|
M-GKS Kujawianka Izbica Kujawska | 34 | 9 | 4 | 21 | 55:103 | 31 |
16
|
KS Chełminianka Chełmno | 34 | 6 | 6 | 22 | 35:97 | 24 |
17
|
KS Pomorzanin Toruń | 34 | 3 | 1 | 30 | 25:136 | 10 |
18
|
UKS Lider Włocławek | 34 | 1 | 0 | 33 | 14:123 | 3 |