MLKS Noteć Łabiszyn - KS Cuiavia Inowrocław (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: MLKS Noteć Łabiszyn
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-28 | MLKS Noteć Łabiszyn - RKS Lech Rypin | - | |
2024-08-14 | KS Unia Solec Kujawski - MLKS Noteć Łabiszyn | 7 - 0 | |
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Polonia Bydgoszcz - MLKS Noteć Łabiszyn | 1 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | MLKS Noteć Łabiszyn - Orlęta Aleksandrów Kujawski | 3 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | Unia Wąbrzeźno - MLKS Noteć Łabiszyn | 0 - 1 |
MLKS Noteć Łabiszyn - KS Cuiavia Inowrocław
Poland Amateur, IV. Liga - Kujawsko-pomorska, match MLKS Noteć Łabiszyn - KS Cuiavia Inowrocław, starttijd 2024-04-27 11:00:49 internationale tijd.
MLKS Noteć Łabiszyn en KS Cuiavia Inowrocław neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Cuiavia Inowrocław
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-28 | LKS Pomorzanin Serock - KS Cuiavia Inowrocław | - | |
2024-08-10 | Łokietek Brześć Kujawski - KS Cuiavia Inowrocław | 1 - 0 | |
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | KS Pomorzanin Toruń - KS Cuiavia Inowrocław | 0 - 5 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | KS Cuiavia Inowrocław - LKS Pomorzanin Serock | 2 - 5 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | BKS Chemik Bydgoszcz - KS Cuiavia Inowrocław | 1 - 2 |
Klassement
IV. Liga - Kujawsko-pomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Wda Świecie | 34 | 32 | 1 | 1 | 105:20 | 97 |
2
|
BKS Chemik Bydgoszcz | 34 | 23 | 6 | 5 | 82:22 | 75 |
3
|
GZS Tłuchowia Tłuchowo | 34 | 21 | 5 | 8 | 112:36 | 68 |
4
|
SLKS Start Pruszcz | 34 | 19 | 3 | 12 | 85:61 | 60 |
5
|
KS Cuiavia Inowrocław | 34 | 16 | 10 | 8 | 68:48 | 58 |
6
|
RKS Lech Rypin | 34 | 17 | 7 | 10 | 63:49 | 58 |
7
|
Unia Wąbrzeźno | 34 | 15 | 6 | 13 | 49:49 | 51 |
8
|
KS Pogoń Mogilno | 34 | 15 | 6 | 13 | 101:63 | 51 |
9
|
MLKS Noteć Łabiszyn | 34 | 15 | 5 | 14 | 61:69 | 50 |
10
|
LKS Pomorzanin Serock | 34 | 13 | 10 | 11 | 57:46 | 49 |
11
|
BKS Sparta Brodnica | 34 | 15 | 4 | 15 | 64:59 | 49 |
12
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 34 | 13 | 9 | 12 | 63:60 | 48 |
13
|
Polonia Bydgoszcz | 34 | 13 | 9 | 12 | 69:59 | 48 |
14
|
Łokietek Brześć Kujawski | 34 | 9 | 10 | 15 | 64:72 | 37 |
15
|
M-GKS Kujawianka Izbica Kujawska | 34 | 9 | 4 | 21 | 55:103 | 31 |
16
|
KS Chełminianka Chełmno | 34 | 6 | 6 | 22 | 35:97 | 24 |
17
|
KS Pomorzanin Toruń | 34 | 3 | 1 | 30 | 25:136 | 10 |
18
|
UKS Lider Włocławek | 34 | 1 | 0 | 33 | 14:123 | 3 |