ACS Atletic Orbeasca - ACS Vointa Dunarea Pietrosani (6-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Atletic Orbeasca
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Viitorul Saceni | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Ciolănești 2020 - ACS Atletic Orbeasca | 7 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | CS Sporting Roșiori II - ACS Atletic Orbeasca | 4 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Tineretul Suhaia | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | ACS Flacara Lita - ACS Atletic Orbeasca | 3 - 0 |
ACS Atletic Orbeasca - ACS Vointa Dunarea Pietrosani
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, match ACS Atletic Orbeasca - ACS Vointa Dunarea Pietrosani, starttijd 2024-04-28 09:30:00 internationale tijd.
ACS Atletic Orbeasca en ACS Vointa Dunarea Pietrosani neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Vointa Dunarea Pietrosani
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - AS Rapid Urluiu | 0 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | ACSC Putineiu - ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 3 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - AS Inter Purani | 2 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | AS Spicul Balaci - ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 3 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - ACS Viitorul Saceni | 0 - 8 |
Klassement
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |