CS Sporting Roșiori II - ACS Flacara Lita (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Sporting Roșiori II
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | CS Sporting Roșiori II - AS Spicul Balaci | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | ACS Viitorul Saceni - CS Sporting Roșiori II | 5 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | CS Sporting Roșiori II - ACS Atletic Orbeasca | 4 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | AS Tineretul Ciolănești 2020 - CS Sporting Roșiori II | 5 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | ACS Tineretul Suhaia - CS Sporting Roșiori II | 10 - 3 |
CS Sporting Roșiori II - ACS Flacara Lita
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, match CS Sporting Roșiori II - ACS Flacara Lita, starttijd 2024-04-28 09:30:00 internationale tijd.
CS Sporting Roșiori II en ACS Flacara Lita neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Flacara Lita
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | AS Spicul Balaci - ACS Flacara Lita | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | ACS Flacara Lita - C.S Athletic Segarcea Vale | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | CS Teleormanul Troianul - ACS Flacara Lita | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | ACS Flacara Lita - ACS Viitorul Saceni | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | CS Flacara Calinesti - ACS Flacara Lita | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | ACS Flacara Lita - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | ACS Flacara Lita - ACSC Putineiu | 1 - 5 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | AS Inter Purani - ACS Flacara Lita | 4 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | ACS Flacara Lita - AS Spicul Balaci | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | ACS Viitorul Saceni - ACS Flacara Lita | 10 - 3 |
Klassement
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |