KS Cuiavia Inowrocław - BKS Sparta Brodnica (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Cuiavia Inowrocław
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-28 | LKS Pomorzanin Serock - KS Cuiavia Inowrocław | - | |
2024-08-10 | Łokietek Brześć Kujawski - KS Cuiavia Inowrocław | 1 - 0 | |
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | KS Pomorzanin Toruń - KS Cuiavia Inowrocław | 0 - 5 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | KS Cuiavia Inowrocław - LKS Pomorzanin Serock | 2 - 5 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | BKS Chemik Bydgoszcz - KS Cuiavia Inowrocław | 1 - 2 |
KS Cuiavia Inowrocław - BKS Sparta Brodnica
Poland Amateur, IV. Liga - Kujawsko-pomorska, match KS Cuiavia Inowrocław - BKS Sparta Brodnica, starttijd 2024-05-01 10:00:15 internationale tijd.
KS Cuiavia Inowrocław en BKS Sparta Brodnica neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BKS Sparta Brodnica
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-28 | BKS Sparta Brodnica - SLKS Start Pruszcz | - | |
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Orlęta Aleksandrów Kujawski - BKS Sparta Brodnica | 5 - 3 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | BKS Sparta Brodnica - Unia Wąbrzeźno | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | KS Chełminianka Chełmno - BKS Sparta Brodnica | 2 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-30 | BKS Sparta Brodnica - SLKS Start Pruszcz | 2 - 1 |
Klassement
IV. Liga - Kujawsko-pomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Wda Świecie | 34 | 32 | 1 | 1 | 105:20 | 97 |
2
|
BKS Chemik Bydgoszcz | 34 | 23 | 6 | 5 | 82:22 | 75 |
3
|
GZS Tłuchowia Tłuchowo | 34 | 21 | 5 | 8 | 112:36 | 68 |
4
|
SLKS Start Pruszcz | 34 | 19 | 3 | 12 | 85:61 | 60 |
5
|
KS Cuiavia Inowrocław | 34 | 16 | 10 | 8 | 68:48 | 58 |
6
|
RKS Lech Rypin | 34 | 17 | 7 | 10 | 63:49 | 58 |
7
|
Unia Wąbrzeźno | 34 | 15 | 6 | 13 | 49:49 | 51 |
8
|
KS Pogoń Mogilno | 34 | 15 | 6 | 13 | 101:63 | 51 |
9
|
MLKS Noteć Łabiszyn | 34 | 15 | 5 | 14 | 61:69 | 50 |
10
|
LKS Pomorzanin Serock | 34 | 13 | 10 | 11 | 57:46 | 49 |
11
|
BKS Sparta Brodnica | 34 | 15 | 4 | 15 | 64:59 | 49 |
12
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 34 | 13 | 9 | 12 | 63:60 | 48 |
13
|
Polonia Bydgoszcz | 34 | 13 | 9 | 12 | 69:59 | 48 |
14
|
Łokietek Brześć Kujawski | 34 | 9 | 10 | 15 | 64:72 | 37 |
15
|
M-GKS Kujawianka Izbica Kujawska | 34 | 9 | 4 | 21 | 55:103 | 31 |
16
|
KS Chełminianka Chełmno | 34 | 6 | 6 | 22 | 35:97 | 24 |
17
|
KS Pomorzanin Toruń | 34 | 3 | 1 | 30 | 25:136 | 10 |
18
|
UKS Lider Włocławek | 34 | 1 | 0 | 33 | 14:123 | 3 |