FK Radnicki Nis - Brera Strumica (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Radnicki Nis
Superliga | |||
Ronde 12 | |||
2024-10-19 | FK Red Star Belgrado - FK Radnicki Nis | - | |
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | FK Radnicki Nis - OFK Belgrado | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | FK Radnicki Nis - FK Spartak Subotica | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | FK Vojvodina - FK Radnicki Nis | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | FK Jedinstvo Ub - FK Radnicki Nis | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-30 | FK IMT Beograd - FK Radnicki Nis | 3 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-08-24 | FK Radnicki Nis - FK Železničar Pančevo | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-18 | FK Partizan - FK Radnicki Nis | Uitgesteld | |
Ronde 4 | |||
2024-08-09 | FK Radnicki Nis - FK Napredak Krusevac | 3 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-04 | FK Radnicki 1923 - FK Radnicki Nis | 4 - 0 |
FK Radnicki Nis - Brera Strumica
Wereld, Club Friendly Games, match FK Radnicki Nis - Brera Strumica, starttijd 2024-07-12 07:00:00 internationale tijd.
FK Radnicki Nis en Brera Strumica neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Brera Strumica
1. MFL | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-29 | Brera Strumica - FK Pelister Bitola | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-25 | Brera Strumica - Tikveš Kavadarci | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-22 | FK Rabotnicki Skopje - Brera Strumica | - | |
North Macedonia Cup | |||
2024-09-18 | FK Vardar Negotino - Brera Strumica | - | |
1. MFL | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | Brera Strumica - KF Besa Doberdoll | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | FC Struga Trim & Lum - Brera Strumica | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Brera Strumica - KF Shkëndija | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | FK Sileks Kratovo - Brera Strumica | 4 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Brera Strumica - Vardar Skopje | 3 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-19 | Brera Strumica - AFC Metalul Buzău | 2 - 2 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |