Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Warta Sieradz (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Pogoń Nowe Skalmierzyce
III Liga, Group 2 | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | Sokol Kleczew - Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gryf Słupsk | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | Noteć Czarnków - Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | LKS Wybrzeze Rewalskie Rewal - Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Wda Świecie | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | Elana Torun - Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - KSS Kotwica Kórnik | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - Blekitni Stargard Szczecinski | 0 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | GKS Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 - 2 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Warta Sieradz
Wereld, Club Friendly Games, match Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Warta Sieradz, starttijd 2024-07-23 15:00:00 internationale tijd.
Pogoń Nowe Skalmierzyce en KS Warta Sieradz neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Warta Sieradz
III Liga, Group 1 | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | Lechia Tomaszow Mazowiecki - KS Warta Sieradz | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | KS Warta Sieradz - Unia Skierniewice | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | ŁKS Łomża - KS Warta Sieradz | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | KS Warta Sieradz - Jagiellonia II Białystok | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | MLKS Victoria Sulejówek - KS Warta Sieradz | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | KS Warta Sieradz - Wisła II Płock | live | 0 - 1 |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki - KS Warta Sieradz | 1 - 4 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | KS Warta Sieradz - KS Pelikan Lowicz | 0 - 5 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | Stomil Olsztyn - KS Warta Sieradz | 4 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | KS Warta Sieradz - MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 2 - 2 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |