Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Slubice , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Karkonosze Jelenia Góra
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | GKS Pniwek Pawlowice - Karkonosze Jelenia Góra | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | Karkonosze Jelenia Góra - KS Sleza Wroclaw | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | Stal Brzeg - Karkonosze Jelenia Góra | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Slubice | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | Stilon Gorzów Wielkopolski - Karkonosze Jelenia Góra | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Karkonosze Jelenia Góra - Podlesianka Katowice | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | MKS Kluczbork - Karkonosze Jelenia Góra | Uitgesteld | |
Ronde 4 | |||
2024-08-20 | Karkonosze Jelenia Góra - Slask Wroclaw II | 0 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Karkonosze Jelenia Góra - Odra Bytom Odrzanski | 5 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | Unia Turza Śląska - Karkonosze Jelenia Góra | 0 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Slubice
Polen, III Liga, Group 3, match Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Slubice, starttijd 2024-09-14 15:00:00 internationale tijd.
Karkonosze Jelenia Góra en Polonia Slubice neemt deel aan het kampioenschap III Liga, Group 3, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Polonia Slubice
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | Polonia Slubice - Podlesianka Katowice | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | MKS Kluczbork - Polonia Slubice | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | Polonia Slubice - Slask Wroclaw II | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Slubice | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | Polonia Slubice - Unia Turza Śląska | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Gornik Zagreb II - Polonia Slubice | 4 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Polonia Slubice - KS Gornik Polkowice | 0 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Slubice | 3 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Polonia Slubice - KS Lechia Zielona Gora | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | Miedź Legnica II - Polonia Slubice | 4 - 2 |
Klassement
Group 3: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Warta Gorzów Wielkopolski | 6 | 4 | 1 | 0 | 13:7 | 14 |
2
|
Slask Wroclaw II | 6 | 4 | 1 | 1 | 17:5 | 13 |
3
|
Miedź Legnica II | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:8 | 13 |
4
|
LKS Goczałkowice-Zdrój | 6 | 3 | 3 | 0 | 14:7 | 12 |
5
|
MKS Kluczbork | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 11 |
6
|
Karkonosze Jelenia Góra | 5 | 3 | 1 | 1 | 12:8 | 10 |
7
|
Unia Turza Śląska | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 9 |
8
|
MKP Carina Gubin | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:9 | 9 |
9
|
KS Lechia Zielona Gora | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:3 | 11 |
10
|
KS Sleza Wroclaw | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 8 |
11
|
Podlesianka Katowice | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | 7 |
11
|
GKS Pniwek Pawlowice | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:12 | 7 |
13
|
Stilon Gorzów Wielkopolski | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
14
|
KS Gornik Polkowice | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | 5 |
15
|
Gornik Zagreb II | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:14 | 3 |
16
|
Stal Brzeg | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 | 2 |
17
|
Odra Bytom Odrzanski | 6 | 0 | 2 | 4 | 7:16 | 2 |
18
|
Polonia Slubice | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:20 | 1 |