Atletico Tucuman - CA River Plate , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.3 | 2.9 | 1.7 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2.75 | 3.08 | 2.25 |
0.75 | 1.1 | 0.4 | Gemiddelde doelpunten |
2.15 | 2.58 | 1.5 |
1.55 | 1.8 | 1.3 | Gemiddelde tegendoelpunten |
0.6 | 0.5 | 0.75 |
Relatieve indicatoren
15%
Wint
30%
Trekt
55%
Verliezen
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 1.5
Over: 30%
Onder: 70%
Totaal 2.5
Over: 20%
Onder: 80%
Totaal 3.5
70%
Wint
15%
Trekt
15%
Verliezen
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 1.5
Over: 45%
Onder: 55%
Totaal 2.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 3.5
Evenementen: Atletico Tucuman
Liga Profesional, Reserves | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-09 | Atletico Tucuman - Argentinos Juniors Reserve | - | |
Ronde 10 | |||
2024-10-02 | Atletico Tucuman - CA Barracas Central | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-25 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Atletico Tucuman | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-18 | Atletico Tucuman - CA River Plate | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-08 | Central Cordoba Reserve - Atletico Tucuman | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-29 | San Lorenzo de Almagro - Atletico Tucuman | 0 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-22 | Atletico Tucuman - Racing Reserve | 2 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-13 | Velez Sarsfield - Atletico Tucuman | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-06 | Atletico Tucuman - Gimnasia y Esgrima Reserve | 3 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-31 | Rosario Central - Atletico Tucuman | 2 - 0 |
Atletico Tucuman - CA River Plate
Argentinië, Liga Profesional, Reserves, match Atletico Tucuman - CA River Plate, starttijd 2024-09-18 13:00:00 internationale tijd.
Atletico Tucuman en CA River Plate neemt deel aan het kampioenschap Liga Profesional, Reserves, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CA River Plate
Liga Profesional, Reserves | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-09 | CA River Plate - CD Riestra Reserve | - | |
Ronde 10 | |||
2024-10-02 | Instituto AC Cordoba Reserves - CA River Plate | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-25 | CA River Plate - Argentinos Juniors Reserve | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-18 | Atletico Tucuman - CA River Plate | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-08 | Boca Juniors - CA River Plate | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-29 | CA River Plate - Independiente Rivadavia De Mendoza | 7 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-20 | CA River Plate - CA Barracas Central | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-15 | San Lorenzo de Almagro - CA River Plate | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-08 | CA River Plate - Racing Reserve | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-01 | Velez Sarsfield - CA River Plate | 0 - 1 |
Klassement
Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Godoy Cruz AT | 6 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 8 |
4
|
Central Cordoba Reserve | 6 | 0 | 3 | 0 | 0:0 | 3 |
5
|
Newell's Old Boys Reserve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Estudiantes de La Plata Reserve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Boca Juniors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Lanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Huracán Reserve | 6 | 0 | 4 | 0 | 0:0 | 7 |
9
|
Talleres de Córdoba Reserve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Tigre Reserve | 6 | 0 | 1 | 0 | 6:8 | 7 |
10
|
Independiente | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Defensa y Justicia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
CA Union Santa Fe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Club Atletico Platense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Sarmiento Reserve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA River Plate | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:1 | 16 |
2
|
Belgrano Reserve | 6 | 5 | 0 | 1 | 12:6 | 15 |
3
|
Rosario Central | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:2 | 13 |
4
|
Gimnasia y Esgrima Reserve | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:10 | 13 |
5
|
Racing Reserve | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
6
|
Argentinos Juniors Reserve | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:5 | 12 |
7
|
Banfield Reserve | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:6 | 12 |
8
|
San Lorenzo de Almagro | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 11 |
9
|
Velez Sarsfield | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:5 | 7 |
10
|
Instituto AC Cordoba Reserves | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:7 | 5 |
11
|
CA Barracas Central | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:8 | 3 |
12
|
Atletico Tucuman | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:11 | 2 |
13
|
CD Riestra Reserve | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:13 | 0 |
14
|
Independiente Rivadavia De Mendoza | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:19 | 0 |