Polonia Slubice - Slask Wroclaw II , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Polonia Slubice
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | Polonia Slubice - Podlesianka Katowice | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | MKS Kluczbork - Polonia Slubice | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | Polonia Slubice - Slask Wroclaw II | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Slubice | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | Polonia Slubice - Unia Turza Śląska | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Gornik Zagreb II - Polonia Slubice | 4 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Polonia Slubice - KS Gornik Polkowice | 0 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Slubice | 3 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Polonia Slubice - KS Lechia Zielona Gora | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | Miedź Legnica II - Polonia Slubice | 4 - 2 |
Polonia Slubice - Slask Wroclaw II
Polen, III Liga, Group 3, match Polonia Slubice - Slask Wroclaw II, starttijd 2024-09-21 14:00:00 internationale tijd.
Polonia Slubice en Slask Wroclaw II neemt deel aan het kampioenschap III Liga, Group 3, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Slask Wroclaw II
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | KS Sleza Wroclaw - Slask Wroclaw II | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | Slask Wroclaw II - Stal Brzeg | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | Polonia Slubice - Slask Wroclaw II | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | Slask Wroclaw II - Stilon Gorzów Wielkopolski | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | Podlesianka Katowice - Slask Wroclaw II | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Slask Wroclaw II - MKS Kluczbork | 1 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Slask Wroclaw II - Odra Bytom Odrzanski | 4 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-20 | Karkonosze Jelenia Góra - Slask Wroclaw II | 0 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Slask Wroclaw II - Unia Turza Śląska | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Gornik Zagreb II - Slask Wroclaw II | 1 - 4 |
Klassement
Group 3: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Warta Gorzów Wielkopolski | 6 | 4 | 1 | 0 | 13:7 | 14 |
2
|
Slask Wroclaw II | 6 | 4 | 1 | 1 | 17:5 | 13 |
3
|
Miedź Legnica II | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:8 | 13 |
4
|
LKS Goczałkowice-Zdrój | 6 | 3 | 3 | 0 | 14:7 | 12 |
5
|
MKS Kluczbork | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 11 |
6
|
Karkonosze Jelenia Góra | 5 | 3 | 1 | 1 | 12:8 | 10 |
7
|
Unia Turza Śląska | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 9 |
8
|
MKP Carina Gubin | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:9 | 9 |
9
|
KS Lechia Zielona Gora | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:3 | 11 |
10
|
KS Sleza Wroclaw | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 8 |
11
|
Podlesianka Katowice | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | 7 |
11
|
GKS Pniwek Pawlowice | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:12 | 7 |
13
|
Stilon Gorzów Wielkopolski | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
14
|
KS Gornik Polkowice | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | 5 |
15
|
Gornik Zagreb II | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:14 | 3 |
16
|
Stal Brzeg | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 | 2 |
17
|
Odra Bytom Odrzanski | 6 | 0 | 2 | 4 | 7:16 | 2 |
18
|
Polonia Slubice | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:20 | 1 |