ACS Minerul Aghireș - ASFC Voința Sâncraiu , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Minerul Aghireș
Liga 5 Cluj | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-20 | ACS Minerul Aghireș - AS Viitorul Gârbău | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-13 | ACS FC Ardealul Cluj-Napoca - ACS Minerul Aghireș | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-06 | ACS Minerul Aghireș - AS Amefa Cluj-Napoca | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-29 | AFC Someșul Gilău - ACS Minerul Aghireș | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-22 | ACS Minerul Aghireș - ASFC Voința Sâncraiu | - |
ACS Minerul Aghireș - ASFC Voința Sâncraiu
Romania Amateur, Liga 5 Cluj, match ACS Minerul Aghireș - ASFC Voința Sâncraiu, starttijd 2024-09-22 10:00:48 internationale tijd.
ACS Minerul Aghireș en ASFC Voința Sâncraiu neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Cluj, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ASFC Voința Sâncraiu
Liga 5 Cluj | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-20 | ASFC Voința Sâncraiu - AS Amefa Cluj-Napoca | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-13 | AFC Someșul Gilău - ASFC Voința Sâncraiu | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-06 | ASFC Voința Sâncraiu - ACS Viitorul Poieni | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-29 | ASFC Voința Sâncraiu - ACS Someșul Rece 2023 | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-22 | ACS Minerul Aghireș - ASFC Voința Sâncraiu | - | |
Ronde 26 | |||
2024-06-02 | AS Avântul Bradu 1970 Luna de Sus - ASFC Voința Sâncraiu | 6 - 2 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-30 | ASFC Voința Sâncraiu - AFC Someșul Gilău | 1 - 4 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-29 | ASFC Voința Sâncraiu - ACSF Juniorul Cluj | 1 - 7 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-26 | ASFC Voința Sâncraiu - ACS Pădureni Chinteni 2019 | 1 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-19 | ASFC Voința Sâncraiu - ACS Viitorul Poieni | 0 - 5 |
Klassement
Liga 5 Cluj - Zona Câmpia Turzii 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Sopor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
ACS Unirea Tritenii de Jos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
AFCS Uniți Sub Tricolor Cornești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
ACS Șoimii Pădureni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Steaua Gligorești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
AS CS Șoimii Câmpia Turzii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
ACS Steaua Roșie Bolduț | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
ACS Progresul Boian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Urca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
ACS Spicul 1958 Luna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
AS FC Câmpia Turzii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
ACS Inter Turda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
ACS Iara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
ACS Amicii Turda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
ACS Flacăra Grindeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Cluj - Zona Gherla 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Progresul Cornești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
ACS Înfrățirea Livada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS FC Bonțida | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
ACS CS Viitorul Răscruci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Progresul Nireș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
AS Energia Mănăstirea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
AS Avântul Panticeu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
AS Zorile Buza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Vulturul Bunești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
ACS Avântul Bizonii Recea Cristur II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
ACS Vulturul 2020 Mintiu Gherlii II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
AS Unirea Iclod II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Cluj - Zona Mociu 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASC Avântul Vaida-Cămăraș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Gloria Berchieșu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
AS Meteor Mociu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
ACS Speranța Rromi 2016 Mociu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Înfrățirea Căianu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
ACS Viitorul Cătina 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
AS Unirea Cămărașu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
AS Recolta Frata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Cluj - Zona Cluj Seria Est 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Luceafărul Ghirișu Român | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Voința 2011 Pata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS Pădureni Chinteni 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AS Progresul Sânnicoară | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AFC Sudinox Vișea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
AS Inter Dezmir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
ACS Speranța Jucu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
CS Atletic Borșa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Fodora Vultureni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Cluj - Zona Cluj Seria Vest 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Viitorul Poieni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
ASFC Voința Sâncraiu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
AS Amefa Cluj-Napoca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AFC Someșul Gilău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
ACS FC Ardealul Cluj-Napoca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
ACS Someșul Rece 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
ACS Minerul Aghireș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
AS Viitorul Gârbău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |