Evenementen: Dynamo-Altay Barnaul
VHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-30 | Dynamo-Altay Barnaul - Zvezda Moscow | - | |
2024-09-25 | Dizel Penza - Dynamo-Altay Barnaul | - | |
2024-09-23 | CSK VVS Samara - Dynamo-Altay Barnaul | - | |
2024-09-21 | Kristall Saratov - Dynamo-Altay Barnaul | - | |
2024-09-17 | Dynamo-Altay Barnaul - Gornyak UMMC | - |
Dynamo-Altay Barnaul - HC Magnitka Magnitogorsk
Rusland, VHL, match Dynamo-Altay Barnaul - HC Magnitka Magnitogorsk, starttijd 2024-09-10 16:00:00 internationale tijd.
Dynamo-Altay Barnaul en HC Magnitka Magnitogorsk neemt deel aan het kampioenschap VHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: HC Magnitka Magnitogorsk
VHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-28 | HC Magnitka Magnitogorsk - CSK VVS Samara | - | |
2024-09-26 | HC Magnitka Magnitogorsk - Kristall Saratov | - | |
2024-09-22 | HC Magnitka Magnitogorsk - Gornyak UMMC | - | |
2024-09-20 | HC Magnitka Magnitogorsk - Chelmet Chelyabinsk | - | |
2024-09-18 | HC Magnitka Magnitogorsk - Yuzhny Ural Orsk | - |
Klassement
VHL 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Buran Voronezh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Chelmet Chelyabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
CSK VVS Samara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Dynamo-Altay Barnaul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Dizel Penza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Gornyak UMMC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
HC AKM Tula | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
HC Bars Kazan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Khimik Voskresensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
HC Magnitka Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
HC Norilsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
HC Rostov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
HC Tambov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Unison Moscow HC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
HC Yugra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
HK Chelny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
17
|
Dinamo St. Petersburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
18
|
Molot-Prikamje Perm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
19
|
HK Ryazan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
20
|
HK Torpedo Gorky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
21
|
Izhstal Izhevsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
22
|
Kristall Saratov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
23
|
Metallurg Novokuznetsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
24
|
Neftjanik Almetjevsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
25
|
Olympia Kirovo-Chepets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
26
|
Omskie Kryliya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
27
|
Rubin Tyumen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
28
|
Ska-Neva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
29
|
Sokol Krasnoyarsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
30
|
Toros Neftekamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
31
|
Yuzhny Ural Orsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
32
|
Zauralye Kurgan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
33
|
Zvezda Moscow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |