Evenementen: Unison Moscow HC
VHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-28 | Sokol Krasnoyarsk - Unison Moscow HC | - | |
2024-09-25 | HC Norilsk - Unison Moscow HC | - | |
2024-09-19 | Unison Moscow HC - HK Chelny | - | |
2024-09-17 | Unison Moscow HC - HC Bars Kazan | - | |
2024-09-15 | Unison Moscow HC - Neftjanik Almetjevsk | - |
Unison Moscow HC - HK Chelny
Rusland, VHL, match Unison Moscow HC - HK Chelny, starttijd 2024-09-19 16:00:00 internationale tijd.
Unison Moscow HC en HK Chelny neemt deel aan het kampioenschap VHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: HK Chelny
VHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-10-01 | HK Chelny - Zauralye Kurgan | - | |
2024-09-29 | HK Chelny - Omskie Kryliya | - | |
2024-09-23 | Ska-Neva - HK Chelny | - | |
2024-09-21 | Dinamo St. Petersburg - HK Chelny | - | |
2024-09-19 | Unison Moscow HC - HK Chelny | - |
Klassement
VHL 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Buran Voronezh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Chelmet Chelyabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
CSK VVS Samara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Dynamo-Altay Barnaul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Dizel Penza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Gornyak UMMC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
HC AKM Tula | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
HC Bars Kazan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Khimik Voskresensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
HC Magnitka Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
HC Norilsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
HC Rostov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
HC Tambov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Unison Moscow HC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
HC Yugra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
HK Chelny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
17
|
Dinamo St. Petersburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
18
|
Molot-Prikamje Perm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
19
|
HK Ryazan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
20
|
HK Torpedo Gorky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
21
|
Izhstal Izhevsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
22
|
Kristall Saratov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
23
|
Metallurg Novokuznetsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
24
|
Neftjanik Almetjevsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
25
|
Olympia Kirovo-Chepets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
26
|
Omskie Kryliya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
27
|
Rubin Tyumen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
28
|
Ska-Neva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
29
|
Sokol Krasnoyarsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
30
|
Toros Neftekamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
31
|
Yuzhny Ural Orsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
32
|
Zauralye Kurgan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
33
|
Zvezda Moscow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |