Κόσοβο - Ελλάδα (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
54.2
Συνολική βαθμολογία παικτών
52.8 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
12 | Arijanet Murić | G | 25 | 1,8M+ | 70.3 |
2 | Lirim Kastrati | D | 24 | 0,2M+ | |
13 | Amir Rrahmani | D | 29 | 12,7M+ | 62.7 |
4 | Mirlind Kryeziu | D | 26 | 1,0M+ | 56.5 |
3 | Fidan Aliti | D | 30 | 0,7M+ | 52.5 |
19 | Florian Loshaj | M | 27 | 0,5M+ | 49.1 |
6 | Betim Fazliji | M | 24 | 0,1M+ | 51.3 |
9 | Edon Zhegrova | M | 24 | 1,4M+ | 63.1 |
10 | Arbër Zeneli | M | 28 | 5,3M+ | 48.3 |
7 | Milot Rashica | M | 27 | 33,0M+ | 53.9 |
18 | Vedat Muriqi | F | 29 | 11,6M+ | 56.3 |
Υποκατάστατο | |||||
16 | Visar Bekaj | G | 26 | 0,3M+ | |
1 | Samir Ujkani | G | 35 | 0,2M+ | |
20 | Ibrahim Drešević | D | 26 | 0,9M+ | 55.5 |
21 | Blendi Idrizi | M | 25 | 45.3 | |
14 | Valon Berisha | M | 30 | 5,4M+ | 52.3 |
22 | Toni Domgjoni | M | 25 | 2,2M+ | 49.3 |
15 | Emir Sahiti | F | 24 | 0,0M+ | 57.1 |
17 | Benjamin Kololli | F | 31 | 2,1M+ | 42.7 |
8 | Florent Muslija | M | 25 | 3,1M+ | 59.1 |
23 | Zymer Bytyqi | M | 27 | 0,5M+ | 53.7 |
11 | Donat Rrudhani | M | 24 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-3
Σχηματισμός γραμμών
56.7
Συνολική βαθμολογία παικτών
54.1 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Odysseas Vlachodimos | G | 29 | 16,1M+ | 69.9 |
2 | George Baldock | D | 30 | 4,7M+ | 52.1 |
4 | Konstantinos Mavropanos | D | 25 | 3,3M+ | 64.9 |
17 | Pantelis Hatzidiakos | D | 26 | 1,3M+ | 53.9 |
21 | Konstantinos Tsimikas | D | 27 | 4,4M+ | 63.3 |
11 | Anastasios Bakasetas | M | 30 | 2,9M+ | 63.7 |
6 | Dimitrios Kourbelis | M | 30 | 1,9M+ | 53.3 |
20 | Petros Mantalos | M | 32 | 3,4M+ | 59.3 |
18 | Dimitris Limnios | F | 25 | 4,9M+ | 56.5 |
19 | Giorgos Giakoumakis | F | 28 | 0,4M+ | 55.1 |
7 | Giorgos Masouras | F | 29 | 2,2M+ | 48.9 |
Υποκατάστατο | |||||
13 | Giorgos Athanasiadis | G | 30 | 0,5M+ | 58.5 |
12 | Alexandros Paschalakis | G | 34 | 2,1M+ | 56.7 |
15 | Llazaros Rota | D | 26 | 0,3M+ | 50.3 |
14 | Dimitris Goutas | D | 29 | 0,6M+ | 56.9 |
22 | Dimitrios Giannoulis | D | 28 | 4,6M+ | 49.7 |
3 | Georgios Tzavellas | D | 35 | 0,7M+ | 59.3 |
5 | Andreas Bouchalakis | M | 30 | 2,1M+ | 55.9 |
8 | Sotiris Polykarpos Alexandropoulos | M | 21 | 0,1M+ | |
23 | Manolis Siopis | M | 29 | 1,4M+ | 55.3 |
10 | Anastasios Chatzigiovanis | M | 26 | 1,4M+ | |
9 | Anastasios Douvikas | F | 24 | 0,3M+ | 54.7 |
16 | Vangelis Pavlidis | F | 24 | 2,4M+ | 54.9 |
Εκδηλώσεις: Κόσοβο
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-05 | Νορβηγία - Κόσοβο | - | |
2024-03-26 | Ουγγαρία - Κόσοβο | 2 - 0 | |
2024-03-22 | Αρμενία - Κόσοβο | 0 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 10 | |||
2023-11-21 | Κόσοβο - Λευκορωσία | 0 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2023-11-18 | Ελβετία - Κόσοβο | 1 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2023-11-12 | Κόσοβο - Ισραήλ | 1 - 0 |
Στατιστικά αγώνα
41% | Κατοχή μπάλας | 59% |
9 | Σουτ | 10 |
2 | Σουτ εντός εστίας | 3 |
3 | Σουτ εκτός εστίας | 3 |
4 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 4 |
355 | Πάσες | 521 |
291 (82%) | Επιτυχημένες πάσες | 447 (86%) |
4 | Κόρνερ | 5 |
1 | Μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
1 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
4 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 3 |
2 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 2 |
37/55 (67%) | Μακρινές μπαλιές | 23/50 (46%) |
8/16 (50%) | Ντρίμπλες | 6/16 (38%) |
116 | Κατοχή χάθηκε | 117 |
39 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 43 |
13 | Τάκλιν | 20 |
10 | Κλεψίματα | 14 |
14 | Εκκαθαρίσεις | 9 |
14 | Φάουλ | 7 |
5/15 (33%) | Ψηλές Πάσες | 3/18 (17%) |
11 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 6 |
2 | Οφσάιντ | 1 |
5 | Σουτ έξω από την περιοχή | 7 |
4 | Κίτρινες κάρτες | 2 |
0 | Δοκάρι | 1 |
2 | Κόκκινες κάρτες | 0 |
36% | Κατοχή μπάλας | 64% |
5 | Σουτ | 4 |
1 | Σουτ εντός εστίας | 1 |
1 | Σουτ εκτός εστίας | 2 |
3 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 1 |
159 | Πάσες | 276 |
133 (84%) | Επιτυχημένες πάσες | 240 (87%) |
2 | Κόρνερ | 2 |
1 | Μεγάλες ευκαιρίες | 0 |
1 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 0 |
3 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 1 |
0 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 1 |
16/27 (59%) | Μακρινές μπαλιές | 9/19 (47%) |
6/11 (55%) | Ντρίμπλες | 1/6 (17%) |
50 | Κατοχή χάθηκε | 60 |
22 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 18 |
7 | Τάκλιν | 9 |
8 | Κλεψίματα | 5 |
6 | Εκκαθαρίσεις | 4 |
0/3 (0%) | Ψηλές Πάσες | 2/9 (22%) |
3 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 2 |
2 | Οφσάιντ | 1 |
2 | Σουτ έξω από την περιοχή | 3 |
0 | Κίτρινες κάρτες | 2 |
0 | Δοκάρι | 0 |
0 | Κόκκινες κάρτες | 0 |
45% | Κατοχή μπάλας | 55% |
4 | Σουτ | 6 |
1 | Σουτ εντός εστίας | 2 |
2 | Σουτ εκτός εστίας | 1 |
1 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 3 |
2 | Κόρνερ | 3 |
0 | Οφσάιντ | 0 |
4 | Κίτρινες κάρτες | 0 |
0 | Μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
1 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 2 |
3 | Σουτ έξω από την περιοχή | 4 |
2 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 1 |
196 | Πάσες | 245 |
158 (81%) | Επιτυχημένες πάσες | 207 (84%) |
21/28 (75%) | Μακρινές μπαλιές | 14/31 (45%) |
5/12 (42%) | Ψηλές Πάσες | 1/9 (11%) |
2/5 (40%) | Ντρίμπλες | 5/10 (50%) |
66 | Κατοχή χάθηκε | 57 |
17 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 25 |
8 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 4 |
6 | Τάκλιν | 11 |
2 | Κλεψίματα | 9 |
8 | Εκκαθαρίσεις | 5 |
0 | Δοκάρι | 1 |
2 | Κόκκινες κάρτες | 0 |
Κόσοβο - Ελλάδα
Ευρώπη, UEFA Nations League, αγώνα Κόσοβο - Ελλάδα, ώρα έναρξης 2022-06-05 18:45:00 διεθνής ώρα.
Κόσοβο και Ελλάδα συμμετέχει στο πρωτάθλημα UEFA Nations League, Ευρώπη.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Stadiumi Fadil Vokrri στην πόλη Prishtinë, Κοσσυφοπέδιο. Χωρητικότητα σταδίου Stadiumi Fadil Vokrri είναι 13 000 άτομα.
Επικεφαλής Διαιτητής - John Beaton. Προς το παρόν είναι 41 χρονών. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: John Beaton έπαιξε 226 αγώνες, σημείωσε 933 κίτρινες κάρτες και 12 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ελλάδα
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-11 | Μάλτα - Ελλάδα | - | |
2024-06-07 | Γερμανία - Ελλάδα | - | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 29 | |||
2024-03-26 | Γεωργία - Ελλάδα | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-03-21 | Ελλάδα - Καζακστάν | 5 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2023-11-21 | Ελλάδα - Γαλλία | 2 - 2 | |
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2023-11-17 | Ελλάδα - Νέα Ζηλανδία | 2 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 8 | |||
2023-10-16 | Ελλάδα - Ολλανδία | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ισπανία | ||||||
|
Πορτογαλία | ||||||
|
Ελβετία | ||||||
|
Τσεχία |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φινλανδία | ||||||
|
Μαυροβούνιο | ||||||
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | ||||||
|
Ρουμανία |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λουξεμβούργο | ||||||
|
Τουρκία | ||||||
|
Νήσοι Φερόες | ||||||
|
Λιθουανία |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ελλάδα | ||||||
|
Κόσοβο | ||||||
|
Bόρεια Ιρλανδία | ||||||
|
Κύπρος |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σλοβακία | ||||||
|
Αζερμπαϊτζάν | ||||||
|
Καζακστάν | ||||||
|
Λευκορωσία |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γεωργία | ||||||
|
Βουλγαρία | ||||||
|
Βόρεια Μακεδονία | ||||||
|
Γιβραλτάρ |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λετονία | ||||||
|
Μολδαβία | ||||||
|
Ανδόρα | ||||||
|
Λιχτενστάιν |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εσθονία | ||||||
|
Μάλτα | ||||||
|
Σαν Μαρίνο |
Διαιτητής
John Beaton
41
Ηλικία
226
Σύνολο παιχνιδιών
4.13
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.18
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Κοσσυφοπέδιο
Χώρα
Prishtinë
Πόλη
Stadiumi Fadil Vokrri
Στάδιο
13 000
Χωρητικότητα