Σκωτία - Ουκρανία (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
5-4-1
Σχηματισμός γραμμών
56.7
Συνολική βαθμολογία παικτών
76 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Craig Gordon | G | 40 | 1,1M+ | 55.1 |
2 | Nathan Patterson | D | 22 | 48.3 | |
4 | Scott McTominay | M | 26 | 26,0M+ | 58.1 |
13 | Jack Hendry | D | 28 | 1,0M+ | 49.9 |
15 | Scott Mckenna | D | 27 | 2,3M+ | 52.3 |
6 | Kieran Tierney | D | 26 | 24,0M+ | 57.5 |
17 | Stuart Armstrong | M | 31 | 7,4M+ | 50.5 |
7 | John McGinn | M | 29 | 19,4M+ | 65.1 |
8 | Callum McGregor | M | 30 | 4,6M+ | 59.7 |
11 | Ryan Christie | M | 28 | 6,5M+ | 55.1 |
10 | Che Adams | F | 27 | 11,5M+ | 52.1 |
Υποκατάστατο | |||||
12 | Liam Kelly | G | 27 | 0,8M+ | 53.5 |
3 | Greg Taylor | D | 26 | 1,1M+ | 50.7 |
5 | Ryan Porteous | D | 24 | 0,5M+ | 55.5 |
16 | Anthony Ralston | D | 24 | 0,5M+ | 53.7 |
14 | Billy Gilmour | M | 22 | 2,8M+ | 53.7 |
20 | Ryan Jack | M | 31 | 2,1M+ | 54.3 |
22 | Aaron Hickey | D | 21 | 0,6M+ | 51.3 |
23 | Kenny McLean | M | 31 | 4,3M+ | 53.3 |
19 | Ryan Fraser | M | 29 | 31,0M+ | 53.9 |
9 | Lyndon Dykes | F | 28 | 0,6M+ | 47.9 |
21 | Robby McCrorie | G | 25 | 0,2M+ | 42.5 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-1-4-1
Σχηματισμός γραμμών
55.6
Συνολική βαθμολογία παικτών
34.5 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Anatolii Trubin | G | 22 | 0,4M+ | 60.7 |
21 | Oleksandr Karavaiev | D | 31 | 3,7M+ | 52.5 |
2 | Valeriy Bondar | D | 24 | 1,9M+ | |
22 | Mykola Matviyenko | D | 27 | 4,7M+ | 54.9 |
3 | Bogdan Mykhaylichenko | D | 26 | 1,0M+ | 53.1 |
6 | Taras Stepanenko | M | 34 | 9,3M+ | 50.3 |
7 | Andriy Yarmolenko | M | 34 | 14,2M+ | 56.5 |
17 | Oleksandr Pikhalyonok | M | 26 | 0,5M+ | 52.3 |
8 | Ruslan Malinovskyi | M | 30 | 14,5M+ | 58.9 |
10 | Mykhailo Mudryk | M | 22 | 0,2M+ | 50.3 |
11 | Artem Dovbyk | F | 26 | 0,4M+ | 54.1 |
Υποκατάστατο | |||||
23 | Dmytro Riznyk | G | 24 | 0,1M+ | |
12 | Andriy Lunin | G | 24 | 2,8M+ | 73.9 |
4 | Serhiy Kryvtsov | D | 32 | 5,5M+ | 50.7 |
13 | Taras Kacharaba | D | 28 | 0,8M+ | 52.3 |
18 | Oleksandr Timcik | D | 26 | 0,9M+ | |
16 | Vitaliy Mykolenko | D | 24 | 10,3M+ | 55.3 |
14 | Danylo Ihnatenko | M | 26 | 0,5M+ | 56.1 |
15 | Viktor Tsygankov | M | 25 | 21,0M+ | 55.3 |
5 | Serhiy Sydorchuk | M | 32 | 4,4M+ | 51.3 |
20 | Oleksandr Zubkov | F | 27 | 1,2M+ | 51.9 |
9 | Roman Yaremchuk | F | 27 | 10,8M+ | 43.9 |
Εκδηλώσεις: Σκωτία
Euro Cup | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-23 | Σκωτία - Ουγγαρία | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-19 | Σκωτία - Ελβετία | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-14 | Γερμανία - Σκωτία | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-07 | Σκωτία - Φινλανδία | 2 - 2 | |
2024-06-03 | Γιβραλτάρ - Σκωτία | 0 - 2 | |
2024-03-26 | Σκωτία - Bόρεια Ιρλανδία | 0 - 1 | |
2024-03-22 | Ολλανδία - Σκωτία | 4 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 10 | |||
2023-11-19 | Σκωτία - Νορβηγία | 3 - 3 |
Στατιστικά αγώνα
49% | Κατοχή μπάλας | 51% |
24 | Σουτ | 3 |
8 | Σουτ εντός εστίας | 0 |
10 | Σουτ εκτός εστίας | 1 |
6 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 2 |
499 | Πάσες | 557 |
422 (85%) | Επιτυχημένες πάσες | 464 (83%) |
18/50 (36%) | Μακρινές μπαλιές | 28/60 (47%) |
139 | Κατοχή χάθηκε | 129 |
0 | Οφσάιντ | 3 |
11/32 (34%) | Ψηλές Πάσες | 3/6 (50%) |
7/18 (39%) | Ντρίμπλες | 4/16 (25%) |
52 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 39 |
14 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 10 |
20 | Τάκλιν | 19 |
7 | Εκκαθαρίσεις | 23 |
6 | Φάουλ | 12 |
16 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 1 |
0 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 5 |
9 | Κλεψίματα | 13 |
8 | Σουτ έξω από την περιοχή | 2 |
7 | Κόρνερ | 0 |
0 | Κίτρινες κάρτες | 5 |
4 | Μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
4 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
1 | Δοκάρι | 0 |
50% | Κατοχή μπάλας | 50% |
8 | Σουτ | 2 |
2 | Σουτ εντός εστίας | 0 |
4 | Σουτ εκτός εστίας | 0 |
2 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 2 |
280 | Πάσες | 287 |
234 (84%) | Επιτυχημένες πάσες | 236 (82%) |
8/27 (30%) | Μακρινές μπαλιές | 17/34 (50%) |
74 | Κατοχή χάθηκε | 71 |
0 | Οφσάιντ | 2 |
4/15 (27%) | Ψηλές Πάσες | 3/6 (50%) |
2/6 (33%) | Ντρίμπλες | 1/8 (13%) |
26 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 16 |
7 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 4 |
11 | Τάκλιν | 6 |
5 | Εκκαθαρίσεις | 11 |
6 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 1 |
0 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 2 |
4 | Κλεψίματα | 8 |
2 | Σουτ έξω από την περιοχή | 1 |
1 | Κόρνερ | 0 |
0 | Κίτρινες κάρτες | 2 |
2 | Μεγάλες ευκαιρίες | 0 |
2 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 0 |
0 | Δοκάρι | 0 |
47% | Κατοχή μπάλας | 53% |
16 | Σουτ | 1 |
6 | Σουτ εντός εστίας | 0 |
6 | Σουτ εκτός εστίας | 1 |
4 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 0 |
6 | Κόρνερ | 0 |
0 | Οφσάιντ | 1 |
0 | Κίτρινες κάρτες | 3 |
2 | Μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
2 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
10 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 0 |
6 | Σουτ έξω από την περιοχή | 1 |
0 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 3 |
219 | Πάσες | 270 |
188 (86%) | Επιτυχημένες πάσες | 228 (84%) |
10/23 (43%) | Μακρινές μπαλιές | 11/26 (42%) |
7/17 (41%) | Ψηλές Πάσες | 0/0 (0%) |
5/12 (42%) | Ντρίμπλες | 3/8 (38%) |
65 | Κατοχή χάθηκε | 58 |
26 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 23 |
7 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 6 |
9 | Τάκλιν | 13 |
5 | Κλεψίματα | 5 |
2 | Εκκαθαρίσεις | 12 |
1 | Δοκάρι | 0 |
Σκωτία - Ουκρανία
Ευρώπη, UEFA Nations League, αγώνα Σκωτία - Ουκρανία, ώρα έναρξης 2022-09-21 18:45:00 διεθνής ώρα.
Σκωτία και Ουκρανία συμμετέχει στο πρωτάθλημα UEFA Nations League, Ευρώπη.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Hampden Park στην πόλη Glasgow, Σκωτία. Χωρητικότητα σταδίου Hampden Park είναι 52 500 άτομα.
Επικεφαλής Διαιτητής - Maurizio Mariani. Προς το παρόν είναι 41 χρονών. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Maurizio Mariani έπαιξε 249 αγώνες, σημείωσε 1235 κίτρινες κάρτες και 33 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ουκρανία
Euro Cup | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-26 | Ουκρανία - Βέλγιο | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-21 | Σλοβακία - Ουκρανία | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-17 | Ρουμανία - Ουκρανία | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-11 | Μολδαβία - Ουκρανία | - | |
2024-06-07 | Πολωνία - Ουκρανία | 3 - 1 | |
2024-06-03 | Γερμανία - Ουκρανία | 0 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 29 | |||
2024-03-26 | Ουκρανία - Ισλανδία | 2 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-03-21 | Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Ουκρανία | 1 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2023-11-20 | Ουκρανία - Ιταλία | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ισπανία | ||||||
|
Πορτογαλία | ||||||
|
Ελβετία | ||||||
|
Τσεχία |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φινλανδία | ||||||
|
Μαυροβούνιο | ||||||
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | ||||||
|
Ρουμανία |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λουξεμβούργο | ||||||
|
Τουρκία | ||||||
|
Νήσοι Φερόες | ||||||
|
Λιθουανία |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ελλάδα | ||||||
|
Κόσοβο | ||||||
|
Bόρεια Ιρλανδία | ||||||
|
Κύπρος |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σλοβακία | ||||||
|
Αζερμπαϊτζάν | ||||||
|
Καζακστάν | ||||||
|
Λευκορωσία |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γεωργία | ||||||
|
Βουλγαρία | ||||||
|
Βόρεια Μακεδονία | ||||||
|
Γιβραλτάρ |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λετονία | ||||||
|
Μολδαβία | ||||||
|
Ανδόρα | ||||||
|
Λιχτενστάιν |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εσθονία | ||||||
|
Μάλτα | ||||||
|
Σαν Μαρίνο |
Διαιτητής
Maurizio Mariani
41
Ηλικία
249
Σύνολο παιχνιδιών
4.96
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.33
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Σκωτία
Χώρα
Glasgow
Πόλη
Hampden Park
Στάδιο
52 500
Χωρητικότητα