Μολδαβία - Λετονία (2-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-3
Σχηματισμός γραμμών
52.4
Συνολική βαθμολογία παικτών
78.8 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
23 | Dorian Railean | G | 29 | ||
5 | Veaceslav Posmac | D | 33 | 1,0M+ | 51.1 |
3 | Vadim Bolohan | D | 37 | 0,2M+ | |
4 | Igor Armas | D | 36 | 0,4M+ | 54.5 |
21 | Ioan-Calin Revenco | D | 23 | ||
22 | Vadim Rață | M | 30 | 0,2M+ | 53.9 |
10 | Mihail Platica | M | 33 | 0,2M+ | |
2 | Oleg Reabciuk | D | 25 | 0,8M+ | 48.9 |
13 | Mihail Caimacov | M | 25 | 0,0M+ | 54.3 |
9 | Ion Nicolaescu | F | 25 | 0,0M+ | 48.7 |
20 | Sergiu Platica | M | 32 | 0,2M+ | |
Υποκατάστατο | |||||
12 | Dumitru Celeadnic | G | 31 | 0,3M+ | |
1 | Stanislav Namasco | G | 37 | 0,2M+ | |
14 | Artur Crăciun | D | 25 | 0,2M+ | 49.1 |
15 | Ion Jardan | D | 33 | 0,3M+ | |
7 | Maxim Cojocaru | D | 25 | ||
16 | Denis Marandici | D | 27 | ||
17 | Daniel Dumbravanu | D | 22 | ||
6 | Cristian Dros | M | 25 | 0,1M+ | |
8 | Andrei Cobet | F | 26 | ||
11 | Nichita Motpan | M | 21 | ||
19 | Dmitri Mandricenco | M | |||
18 | Marius Iosipoi | M | 23 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-4-1-1
Σχηματισμός γραμμών
50.6
Συνολική βαθμολογία παικτών
69 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pāvels Šteinbors | G | 38 | 0,3M+ | 53.9 |
11 | Roberts Savalnieks | D | 30 | 0,3M+ | 55.5 |
5 | Antonijs Černomordijs | D | 27 | 0,3M+ | 53.1 |
4 | Kaspars Dubra | D | 32 | 0,8M+ | 52.9 |
13 | Raivis Jurkovskis | D | 26 | 57.9 | |
10 | Jānis Ikaunieks | M | 28 | 0,5M+ | 57.9 |
17 | Arturs Zjuzins | M | 32 | 0,1M+ | 54.3 |
6 | Kristers Tobers | M | 22 | 0,2M+ | 50.7 |
14 | Andrejs Cigaņiks | M | 26 | 0,2M+ | 50.5 |
20 | Roberts Uldriķis | F | 25 | 1,1M+ | 49.9 |
9 | Vladislavs Gutkovskis | F | 28 | 0,2M+ | 47.9 |
Υποκατάστατο | |||||
12 | Krisjanis Zviedris | G | 26 | ||
23 | Rihards Matrevics | G | 24 | ||
18 | Igors Tarasovs | D | 35 | 0,2M+ | |
3 | Mārcis Ošs | D | 32 | 0,8M+ | 51.5 |
2 | Vladislavs Sorokins | D | 26 | 0,2M+ | |
21 | Elvis Stuglis | D | 30 | 0,2M+ | |
8 | Eduards Emsis | M | 27 | ||
22 | Aleksejs Saveljevs | M | 24 | 0,1M+ | 51.5 |
16 | Alvis Jaunzems | M | 24 | 0,0M+ | 51.3 |
7 | Vladimirs Kamess | M | 35 | 0,4M+ | |
19 | Krollis Raimonds | F | 22 | ||
15 | Dāvis Ikaunieks | F | 29 | 0,5M+ |
Εκδηλώσεις: Μολδαβία
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-11 | Μολδαβία - Ουκρανία | - | |
2024-06-08 | Μολδαβία - Κύπρος | - | |
2024-03-26 | Μολδαβία - Νήσοι Κέιμαν | 4 - 0 | |
2024-03-22 | Βόρεια Μακεδονία - Μολδαβία | 1 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 10 | |||
2023-11-20 | Τσεχία - Μολδαβία | 3 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2023-11-17 | Μολδαβία - Αλβανία | 1 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2023-10-15 | Πολωνία - Μολδαβία | 1 - 1 |
Στατιστικά αγώνα
57% | Κατοχή μπάλας | 43% |
15 | Σουτ | 16 |
6 | Σουτ εντός εστίας | 5 |
6 | Σουτ εκτός εστίας | 7 |
3 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 4 |
6 | Κόρνερ | 11 |
1 | Οφσάιντ | 2 |
15 | Φάουλ | 13 |
1 | Κίτρινες κάρτες | 2 |
0 | Κόκκινες κάρτες | 0 |
1 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 3 |
416 | Πάσες | 304 |
320 (77%) | Επιτυχημένες πάσες | 205 (67%) |
32/58 (55%) | Μακρινές μπαλιές | 30/68 (44%) |
5/29 (17%) | Ψηλές Πάσες | 5/26 (19%) |
6/10 (60%) | Ντρίμπλες | 9/23 (39%) |
150 | Κατοχή χάθηκε | 154 |
57 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 70 |
21 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 35 |
33 | Εκκαθαρίσεις | 34 |
1 | Μεγάλες ευκαιρίες | 4 |
10 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 13 |
17 | Τάκλιν | 11 |
5 | Σουτ έξω από την περιοχή | 3 |
8 | Κλεψίματα | 12 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 2 |
0 | Αντεπιθέσεις | 2 |
0 | Counter attack shots | 1 |
0 | Counter attack goals | 1 |
54% | Κατοχή μπάλας | 46% |
6 | Σουτ | 9 |
3 | Σουτ εντός εστίας | 3 |
2 | Σουτ εκτός εστίας | 4 |
1 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 2 |
2 | Κόρνερ | 8 |
203 | Πάσες | 171 |
158 (78%) | Επιτυχημένες πάσες | 120 (70%) |
13/26 (50%) | Μακρινές μπαλιές | 14/35 (40%) |
2/15 (13%) | Ψηλές Πάσες | 3/16 (19%) |
2/5 (40%) | Ντρίμπλες | 6/15 (40%) |
72 | Κατοχή χάθηκε | 82 |
34 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 34 |
13 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 16 |
22 | Εκκαθαρίσεις | 16 |
1 | Μεγάλες ευκαιρίες | 2 |
4 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 8 |
10 | Τάκλιν | 4 |
2 | Σουτ έξω από την περιοχή | 1 |
1 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 2 |
4 | Κλεψίματα | 6 |
1 | Κίτρινες κάρτες | 2 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
0 | Οφσάιντ | 1 |
0 | Αντεπιθέσεις | 0 |
0 | Counter attack shots | 0 |
0 | Counter attack goals | 0 |
61% | Κατοχή μπάλας | 39% |
9 | Σουτ | 7 |
3 | Σουτ εντός εστίας | 2 |
4 | Σουτ εκτός εστίας | 3 |
2 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 2 |
4 | Κόρνερ | 3 |
1 | Οφσάιντ | 1 |
0 | Κίτρινες κάρτες | 0 |
0 | Μεγάλες ευκαιρίες | 2 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
6 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 5 |
3 | Σουτ έξω από την περιοχή | 2 |
0 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 1 |
213 | Πάσες | 133 |
162 (76%) | Επιτυχημένες πάσες | 85 (64%) |
19/32 (59%) | Μακρινές μπαλιές | 16/33 (48%) |
3/14 (21%) | Ψηλές Πάσες | 2/10 (20%) |
4/5 (80%) | Ντρίμπλες | 3/8 (38%) |
78 | Κατοχή χάθηκε | 72 |
23 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 36 |
8 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 19 |
7 | Τάκλιν | 7 |
4 | Κλεψίματα | 6 |
11 | Εκκαθαρίσεις | 18 |
0 | Αντεπιθέσεις | 2 |
0 | Counter attack shots | 1 |
0 | Counter attack goals | 1 |
Μολδαβία - Λετονία
Ευρώπη, UEFA Nations League, αγώνα Μολδαβία - Λετονία, ώρα έναρξης 2022-06-10 16:00:00 διεθνής ώρα.
Μολδαβία και Λετονία συμμετέχει στο πρωτάθλημα UEFA Nations League, Ευρώπη.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Zimbru στην πόλη Chisinau, Μολδαβία.
Επικεφαλής Διαιτητής - Andy Madley. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Andy Madley έπαιξε 333 αγώνες, σημείωσε 1126 κίτρινες κάρτες και 13 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Λετονία
Baltic Cup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Λετονία - Λιθουανία | - | |
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-03-26 | Λετονία - Λιχτενστάιν | 1 - 1 | |
2024-03-21 | Κύπρος - Λετονία | 1 - 1 | |
2023-11-21 | Πολωνία - Λετονία | 2 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 9 | |||
2023-11-18 | Λετονία - Κροατία | 0 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2023-10-15 | Τουρκία - Λετονία | 4 - 0 |
Βαθμολογίες
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ισπανία | ||||||
|
Πορτογαλία | ||||||
|
Ελβετία | ||||||
|
Τσεχία |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φινλανδία | ||||||
|
Μαυροβούνιο | ||||||
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | ||||||
|
Ρουμανία |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λουξεμβούργο | ||||||
|
Τουρκία | ||||||
|
Νήσοι Φερόες | ||||||
|
Λιθουανία |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ελλάδα | ||||||
|
Κόσοβο | ||||||
|
Bόρεια Ιρλανδία | ||||||
|
Κύπρος |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σλοβακία | ||||||
|
Αζερμπαϊτζάν | ||||||
|
Καζακστάν | ||||||
|
Λευκορωσία |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γεωργία | ||||||
|
Βουλγαρία | ||||||
|
Βόρεια Μακεδονία | ||||||
|
Γιβραλτάρ |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λετονία | ||||||
|
Μολδαβία | ||||||
|
Ανδόρα | ||||||
|
Λιχτενστάιν |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εσθονία | ||||||
|
Μάλτα | ||||||
|
Σαν Μαρίνο |
Διαιτητής
Andy Madley
333
Σύνολο παιχνιδιών
3.38
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.12
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Μολδαβία
Χώρα
Chisinau
Πόλη
Zimbru
Στάδιο