Αντμιρά Πράγας - Ντούκλα Πράγας Β' (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Αντμιρά Πράγας
CFL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Αντμιρά Πράγας - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | MAS Táborsko II - Αντμιρά Πράγας | - | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | Αντμιρά Πράγας - Πίσεκ | - | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-19 | Μποέμιανς Β' - Αντμιρά Πράγας | 2 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-12 | Αντμιρά Πράγας - Μοτορλέτ Πράγας | 0 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-05 | Ντούκλα Πράγας Β' - Αντμιρά Πράγας | 1 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-04-28 | Αντμιρά Πράγας - Σλάβια Κάρλοβι | 2 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-04-21 | Βικτώρια Πλζεν Β' - Αντμιρά Πράγας | 3 - 0 |
Αντμιρά Πράγας - Ντούκλα Πράγας Β'
Τσεχία, CFL, αγώνα Αντμιρά Πράγας - Ντούκλα Πράγας Β', ώρα έναρξης 2022-08-07 08:15:00 διεθνής ώρα.
Αντμιρά Πράγας και Ντούκλα Πράγας Β' συμμετέχει στο πρωτάθλημα CFL, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ντούκλα Πράγας Β'
CFL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Βικτώρια Πλζεν Β' - Ντούκλα Πράγας Β' | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Ντούκλα Πράγας Β' - Πρεστίζ | - | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | Ποβλτάβσκα - Ντούκλα Πράγας Β' | - | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-19 | Ντούκλα Πράγας Β' - Λόκο Βλταβίν | 0 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-10 | Κραλούβ - Ντούκλα Πράγας Β' | 1 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-05 | Ντούκλα Πράγας Β' - Αντμιρά Πράγας | 1 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-04-28 | Σόκολ Χοστούν - Ντούκλα Πράγας Β' | 1 - 0 | |
Γύρος 23 | |||
2024-04-21 | Ντούκλα Πράγας Β' - Σλάβια Πράγας Β' | 0 - 6 |
Βαθμολογίες
CFL 22/23, Group A: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τζίσκρα Ντομαζλίσε | 30 | 19 | 8 | 3 | 58:33 | 65 |
2
|
Μποέμιανς Β' | 30 | 18 | 3 | 9 | 68:40 | 57 |
3
|
Βικτώρια Πλζεν Β' | 30 | 16 | 6 | 8 | 53:27 | 54 |
4
|
Λόκο Βλταβίν | 30 | 17 | 3 | 10 | 52:36 | 54 |
5
|
Αντμιρά Πράγας | 30 | 14 | 8 | 8 | 46:31 | 50 |
6
|
Μοτορλέτ Πράγας | 30 | 10 | 10 | 10 | 41:37 | 40 |
7
|
Πρεστίζ | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:50 | 39 |
8
|
Ποβλτάβσκα | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:49 | 39 |
9
|
SK Dynamo Ceske Budejovice B | 31 | 11 | 6 | 14 | 39:48 | 39 |
10
|
Ντούκλα Πράγας Β' | 30 | 10 | 8 | 12 | 49:49 | 38 |
11
|
Σόκολ Χοστούν | 30 | 10 | 8 | 12 | 43:53 | 38 |
12
|
Πίσεκ | 30 | 10 | 8 | 12 | 47:63 | 38 |
13
|
Σλάβια Κάρλοβι | 30 | 10 | 6 | 14 | 44:50 | 36 |
14
|
Κραλούβ | 31 | 10 | 5 | 16 | 43:65 | 35 |
15
|
Ζμπουζανί | 30 | 7 | 7 | 16 | 41:54 | 28 |
16
|
Μπάνικ Σοκόλοβ | 30 | 7 | 2 | 21 | 31:63 | 23 |
CFL 22/23, Group B: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βικτόρια Ζίζκοβ | 30 | 22 | 6 | 2 | 66:19 | 72 |
2
|
Σλόβαν Βελβάρι | 30 | 18 | 6 | 6 | 59:32 | 60 |
3
|
Σοκόλ Μπροζάνι | 31 | 18 | 3 | 10 | 45:31 | 57 |
4
|
Κολίν | 30 | 15 | 5 | 11 | 53:50 | 50 |
5
|
Σλουμέκ | 30 | 13 | 8 | 9 | 44:42 | 47 |
6
|
Ζάπι | 30 | 11 | 11 | 8 | 46:37 | 44 |
7
|
Τέπλιτσε Β' | 31 | 12 | 5 | 14 | 59:62 | 41 |
8
|
Μλάντα Μπολέσλαβ Β' | 30 | 10 | 10 | 10 | 43:38 | 40 |
9
|
Μπανίκ Σους | 31 | 9 | 10 | 12 | 40:48 | 37 |
10
|
Χράντεκ Κράλοβε Β' | 30 | 10 | 7 | 13 | 27:43 | 37 |
11
|
Γιάμπλονετς Β' | 30 | 8 | 8 | 14 | 44:45 | 32 |
12
|
Σοκόλ Ζιβανίσε | 30 | 7 | 11 | 12 | 46:48 | 32 |
13
|
Ούστι Ναντ Λάβεμ | 30 | 8 | 8 | 14 | 45:68 | 32 |
14
|
Παρντούμπιτσε Β' | 30 | 8 | 7 | 15 | 33:42 | 31 |
15
|
Πρεπέρε | 30 | 7 | 8 | 15 | 36:59 | 29 |
16
|
Μπενέσοφ | 31 | 7 | 5 | 19 | 34:56 | 26 |