Λίτεκς Λόβετς - Λουντογκόρετς Ραζγκράντ Β (3-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Λίτεκς Λόβετς
Vtora Liga | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-24 | Ντουνάβ - Λίτεκς Λόβετς | 2 - 0 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-18 | Λίτεκς Λόβετς - Μαρίσα Πλόβντιβ | 2 - 2 | |
Γύρος 32 | |||
2024-05-11 | Σπάρτακ Βάρνα - Λίτεκς Λόβετς | 2 - 1 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-02 | Λίτεκς Λόβετς - Μπελασίτσα Πέτριτς | 2 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-27 | OFC Bdin 1923 Vidin - Λίτεκς Λόβετς | 0 - 1 |
Λίτεκς Λόβετς - Λουντογκόρετς Ραζγκράντ Β
Βουλγαρία, Vtora Liga, αγώνα Λίτεκς Λόβετς - Λουντογκόρετς Ραζγκράντ Β, ώρα έναρξης 2022-08-15 17:00:00 διεθνής ώρα.
Λίτεκς Λόβετς και Λουντογκόρετς Ραζγκράντ Β συμμετέχει στο πρωτάθλημα Vtora Liga, Βουλγαρία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Λουντογκόρετς Ραζγκράντ Β
Vtora Liga | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-24 | Μαρίσα Πλόβντιβ - Λουντογκόρετς Ραζγκράντ Β | 1 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-18 | Λουντογκόρετς Ραζγκράντ Β - Σπάρτακ Βάρνα | 1 - 4 | |
Γύρος 32 | |||
2024-05-12 | Μπελασίτσα Πέτριτς - Λουντογκόρετς Ραζγκράντ Β | 2 - 0 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-03 | Λουντογκόρετς Ραζγκράντ Β - OFC Bdin 1923 Vidin | 2 - 2 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-27 | Τσερνομόρετς Μπουργκάς - Λουντογκόρετς Ραζγκράντ Β | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Vtora Liga 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK CSKA 1948 Sofia II | 34 | 22 | 8 | 4 | 60:17 | 74 |
2
|
Ταρνόβο | 34 | 18 | 9 | 7 | 47:22 | 63 |
3
|
FK Krumovgrad | 34 | 17 | 9 | 8 | 43:33 | 60 |
4
|
Λουντογκόρετς Ραζγκράντ Β | 34 | 17 | 6 | 11 | 42:35 | 57 |
5
|
Σπόρτιστ Σβόγκε | 34 | 14 | 10 | 10 | 41:40 | 52 |
6
|
Ντουνάβ | 34 | 13 | 11 | 10 | 47:38 | 50 |
7
|
Μαρίσα Πλόβντιβ | 34 | 14 | 5 | 15 | 36:46 | 47 |
8
|
Γιάντρα Γκάμπροβο | 34 | 11 | 11 | 12 | 31:34 | 44 |
9
|
Λίτεκς Λόβετς | 34 | 11 | 11 | 12 | 32:28 | 44 |
10
|
Μοντάνα | 34 | 12 | 8 | 14 | 37:39 | 44 |
11
|
Σπάρτακ Πλέβεν | 34 | 10 | 12 | 12 | 44:44 | 42 |
12
|
Μπελασίτσα Πέτριτς | 34 | 12 | 5 | 17 | 33:41 | 41 |
13
|
Ντόμπριτζα Ντόμπριχ | 34 | 10 | 9 | 15 | 38:40 | 39 |
14
|
Στρούμσκα Σλάβα | 34 | 9 | 12 | 13 | 35:44 | 39 |
15
|
Μίνιορ Πέρνικ | 34 | 9 | 11 | 14 | 33:35 | 38 |
16
|
Σοζόπολ | 34 | 9 | 11 | 14 | 32:52 | 38 |
17
|
Βίτοσα Μπίστριτσα | 34 | 9 | 9 | 16 | 34:50 | 36 |
18
|
PFC Botev Plovdiv II | 34 | 7 | 7 | 20 | 25:52 | 28 |