Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
26 | Jonas Dakir | G | 26 | 0,2M+ | |
18 | Simon Sharif | ||||
2 | Danilo Babovic | ||||
7 | Jonathan Witt | ||||
4 | Gregers Arndal-Lauritzen | D | 25 | 0,2M+ | |
13 | Matin Al-Atlassi | ||||
5 | Lucas Böje-Larsen | D | 20 | ||
20 | Berzan Kucukyildiz | ||||
6 | Marinus Grandt | ||||
21 | Mathias Kisum | F | |||
9 | Frederik Christensen | F | 20 | ||
Υποκατάστατο | |||||
16 | Alexander Hasmark Jensen | G | 21 | ||
28 | Mads-Emil Langberg | D | 20 | ||
27 | Filip Panjeskovic | D | 20 | ||
25 | Lucas Lykkegaard | D | 21 | ||
29 | Nicolaj Thomsen | M | 30 | 1,1M+ | |
15 | Kristian Andersen | M | 29 | 0,2M+ | |
68 | Youssef Dhaflaoui | F | 19 | ||
19 | Johannes Houborg | ||||
11 | Asger Højmark Jensen |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-3
Σχηματισμός γραμμών
51.7
Συνολική βαθμολογία παικτών
55.2 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Oskar Snorre Olsen | G | 24 | 0,1M+ | |
2 | Jonas Jensen-Abbew | D | 21 | ||
15 | Maximilian Sauer | D | 29 | 0,5M+ | 51.9 |
4 | Nemanja Cavnić | D | 28 | 0,2M+ | |
10 | Pierre Larsen | F | 29 | 0,2M+ | |
7 | Mike Jensen | M | 35 | 1,1M+ | 51.5 |
22 | Janus Seehusen | M | 18 | ||
13 | William Madsen | F | |||
18 | Jacob Trenskow | M | 22 | ||
28 | Nsungusi Effiong | F | 24 | ||
11 | Joachim Juhl Rothmann | F | 23 | 0,2M+ | |
Υποκατάστατο | |||||
12 | Frederik Mehder | G | 26 | ||
3 | Frederik Bay | D | 23 | 0,3M+ | |
5 | Lorenzo Gordinho | D | 29 | 0,5M+ | |
20 | Emilio Simonsen Stuberg | M | 24 | 0,3M+ | |
24 | Casper Jorgensen | M | 19 | ||
23 | Oliver Lassen | M | 24 | ||
17 | Oscar Buch | F | 24 | ||
19 | Abdul Arshad | F | |||
14 | Jubril Adedeji | F | 23 |
Εκδηλώσεις: Χιλερόντ
1st Division | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-10 | Οντένσε - Χιλερόντ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-02 | Χιλερόντ - Ροσκίντλε | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-26 | Χόρσενς - Χιλερόντ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-21 | Χιλερόντ - Χόμπρο | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-10 | Λίνγκμπι - Χιλερόντ | - | |
2024-07-02 | Κοπεγχάγη - Χιλερόντ | 0 - 1 | |
1st Division | |||
Γύρος 32 | |||
2024-06-01 | Β93 Κοπεγχάγη - Χιλερόντ | 1 - 3 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-24 | Χιλερόντ - Χόρσενς | 2 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-20 | Νάεστβεντ - Χιλερόντ | 1 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-10 | Χιλερόντ - Χέλσινγκορ | 3 - 2 |
Χιλερόντ - Κόγκε
Δανία, 1st Division, αγώνα Χιλερόντ - Κόγκε, ώρα έναρξης 2022-08-11 16:00:00 διεθνής ώρα.
Χιλερόντ και Κόγκε συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1st Division, Δανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Κόγκε
1st Division | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-16 | Χιλερόντ - Κόγκε | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | Κόγκε - Χόρσενς | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-02 | Χόμπρο - Κόγκε | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-26 | Κόγκε - Οντένσε | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-19 | Χβιντόβρε - Κόγκε | - | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-01 | Χόρσενς - Κόγκε | 1 - 1 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-26 | Κόγκε - Νάεστβεντ | 1 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-20 | Κόγκε - Χέλσινγκορ | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-10 | Β93 Κοπεγχάγη - Κόγκε | 7 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-05 | Κόγκε - Χιλερόντ | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
1. Division 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βέιλε | 22 | 16 | 2 | 4 | 47:20 | 50 |
2
|
Χβιντόβρε | 22 | 13 | 5 | 4 | 50:28 | 44 |
3
|
Χέλσινγκορ | 22 | 12 | 1 | 9 | 32:35 | 37 |
4
|
Σοντερίσκε | 22 | 10 | 5 | 7 | 41:29 | 35 |
5
|
Βεντσάισελ | 22 | 10 | 3 | 9 | 35:31 | 33 |
6
|
Νάεστβεντ | 22 | 8 | 8 | 6 | 32:26 | 32 |
7
|
Χιλερόντ | 22 | 9 | 4 | 9 | 29:35 | 31 |
8
|
Κόγκε | 22 | 7 | 4 | 11 | 29:33 | 25 |
9
|
Χόμπρο | 22 | 5 | 8 | 9 | 19:30 | 23 |
10
|
Φρέμαντ Αμάγκερ | 22 | 7 | 2 | 13 | 26:44 | 23 |
11
|
Φρεντερίτσια | 22 | 6 | 3 | 13 | 29:40 | 21 |
12
|
Νίκομπινγκ | 22 | 4 | 5 | 13 | 26:44 | 17 |
1. Division 22/23, Relegation Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Φρεντερίτσια | 32 | 13 | 6 | 13 | 56:48 | 45 |
2
|
Κόγκε | 32 | 13 | 5 | 14 | 50:51 | 44 |
3
|
Χιλερόντ | 32 | 12 | 5 | 15 | 37:51 | 41 |
4
|
Χόμπρο | 32 | 9 | 11 | 12 | 33:42 | 38 |
5
|
Φρέμαντ Αμάγκερ | 32 | 10 | 4 | 18 | 38:60 | 34 |
6
|
Νίκομπινγκ | 32 | 6 | 5 | 21 | 43:73 | 23 |
1. Division 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βέιλε | 32 | 20 | 7 | 5 | 61:30 | 67 |
2
|
Χβιντόβρε | 32 | 17 | 7 | 8 | 65:41 | 58 |
3
|
Σοντερίσκε | 32 | 16 | 8 | 8 | 60:45 | 56 |
4
|
Βεντσάισελ | 32 | 13 | 7 | 12 | 48:43 | 46 |
5
|
Νάεστβεντ | 32 | 11 | 10 | 11 | 50:48 | 43 |
6
|
Χέλσινγκορ | 32 | 13 | 3 | 16 | 47:56 | 42 |