Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Μπόλεσλαβ (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε
U19 1st Division | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Παρντούμπιτσε - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σίγκμα Όλομουτς | 0 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Σλοβάτσκο - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 3 - 6 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Βικτόρια Πλζέν | 1 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Καρβίνα - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 0 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-04 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Μπάνικ Οστράβα | 3 - 0 |
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Μπόλεσλαβ
Τσεχία, U19 1st Division, αγώνα Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Μπόλεσλαβ, ώρα έναρξης 2022-09-03 09:00:00 διεθνής ώρα.
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε και Μπόλεσλαβ συμμετέχει στο πρωτάθλημα U19 1st Division, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μπόλεσλαβ
U19 1st Division | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Βικτόρια Πλζέν - Μπόλεσλαβ | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Μπόλεσλαβ - Καρβίνα | 4 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Μπάνικ Οστράβα - Μπόλεσλαβ | 2 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Μπόλεσλαβ - MFK Frydek Mistek U19 | 1 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Σλάβια Πράγας - Μπόλεσλαβ | 4 - 3 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-04 | Μπόλεσλαβ - 1 Μπρνο | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
U19 1. Liga 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | Γκολ | Πόν | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 30 | 19 | 6 | 78:36 | 62 |
2
|
Σίγκμα Όλομουτς | 30 | 19 | 11 | 70:39 | 57 |
3
|
Παρντούμπιτσε | 30 | 18 | 9 | 61:37 | 57 |
4
|
Μπάνικ Οστράβα | 30 | 18 | 9 | 58:37 | 57 |
5
|
1 Μπρνο | 30 | 16 | 8 | 67:49 | 54 |
6
|
Σλάβια Πράγας | 30 | 16 | 9 | 64:30 | 53 |
7
|
Βικτόρια Πλζέν | 31 | 14 | 11 | 61:53 | 48 |
8
|
Σλοβάτσκο | 30 | 13 | 12 | 41:37 | 44 |
9
|
Φαστάφ Ζλιν | 30 | 13 | 13 | 76:61 | 43 |
10
|
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 30 | 13 | 13 | 48:52 | 43 |
11
|
Μπόλεσλαβ | 30 | 12 | 13 | 51:46 | 41 |
12
|
Vysočina Jihlava U19 | 30 | 13 | 15 | 48:51 | 41 |
13
|
Καρβίνα | 30 | 10 | 13 | 58:68 | 37 |
14
|
Dukla Praha U19 | 30 | 9 | 16 | 48:66 | 32 |
15
|
Κράλοβε | 30 | 6 | 21 | 31:61 | 21 |
16
|
Πρίμπραμ | 31 | 0 | 30 | 14:151 | 1 |