Προστέζοφ - Μας Ταμπόρσκο (5-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-3
Σχηματισμός γραμμών
64.4 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Volodymyr Krynskyi | G | 26 | 0,5M+ | |
2 | Jarmil Blahuta | D | |||
21 | David Gac | D | 25 | 0,2M+ | |
17 | Jan Schaffartzik | M | 35 | 0,2M+ | |
29 | Marek Mach | M | 23 | ||
70 | Jan Koudelka | F | 31 | 0,2M+ | |
8 | Solomon Omale | M | 22 | ||
14 | Jakub Bolf | M | 25 | 0,1M+ | |
23 | Šimon Šumbera | M | 32 | 0,3M+ | |
99 | David Pichal | F | 23 | 0,2M+ | |
32 | Vasil Kušej | F | 23 | 0,1M+ | 46.7 |
Υποκατάστατο | |||||
20 | Michal Bárta | G | 33 | 0,1M+ | |
25 | Robert Bartolomeu | M | 29 | 0,1M+ | |
19 | Artem Shedriy | M | 31 | 0,2M+ | |
7 | Martin Vlachovsky | M | 22 | ||
9 | Torfiq Ali-Abubakar | F | 22 | ||
10 | Dusan Pinc | F | 25 | ||
6 | David Zbozinek |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-3
Σχηματισμός γραμμών
41.5 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Zadrazil | G | 23 | ||
20 | Jakub Kopriva | M | 25 | 0,2M+ | |
3 | Jakub Navratil | D | 39 | 0,2M+ | |
18 | Jiri Mezera | D | 22 | 0,0M+ | |
8 | Michal Bezpalec | D | 27 | 0,2M+ | |
23 | Martin Splichal | F | 23 | 0,1M+ | |
27 | Jiří Bederka | D | 28 | 0,2M+ | |
10 | Petr Plachy | D | 24 | 0,2M+ | |
22 | Babacar Sy | F | 22 | ||
7 | Adam Provaznik | F | 23 | 0,0M+ | |
25 | David Ledecky | F | 30 | 0,4M+ | |
Υποκατάστατο | |||||
31 | Frantisek Kotek | G | 24 | ||
24 | Mamadou Kone | D | 23 | ||
12 | Kristaps Liepa | M | 25 | 0,1M+ | |
16 | Martin Nešpor | F | 33 | 0,3M+ | |
14 | Jiri Splichal | F | 17 | ||
17 | Emmanuel Tolno | F | 23 | ||
15 | Matous Varacka |
Εκδηλώσεις: Προστέζοφ
FNL | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-14 | Προστέζοφ - Μπρνο | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-01 | Σλάβια Πράγας Β' - Προστέζοφ | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-08-23 | Προστέζοφ - Βισοκίνα Τζιχλάβα | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-18 | Baník Ostrava B - Προστέζοφ | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-09 | Προστέζοφ - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-04 | Βικτόρια Ζίζκοβ - Προστέζοφ | 3 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Προστέζοφ - Φαστάβ Ζλιν | 0 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Προστέζοφ | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Βισκόβ - Προστέζοφ | 0 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-13 | Ουνίκοφ - Προστέζοφ | 1 - 2 |
Προστέζοφ - Μας Ταμπόρσκο
Τσεχία, FNL, αγώνα Προστέζοφ - Μας Ταμπόρσκο, ώρα έναρξης 2022-09-10 15:00:00 διεθνής ώρα.
Προστέζοφ και Μας Ταμπόρσκο συμμετέχει στο πρωτάθλημα FNL, Τσεχία.
Επικεφαλής Διαιτητής - Petr Dorusak. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Petr Dorusak έπαιξε 14 αγώνες, σημείωσε 57 κίτρινες κάρτες και 2 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μας Ταμπόρσκο
FNL | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-14 | Μας Ταμπόρσκο - Βαρνσντόρφ | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-01 | Σπάρτα Πράγας Β' - Μας Ταμπόρσκο | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-08-23 | Μας Ταμπόρσκο - Οπάβα | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-18 | Βικτόρια Ζίζκοβ - Μας Ταμπόρσκο | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-10 | Μας Ταμπόρσκο - Μπρνο | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-04 | Βισοκίνα Τζιχλάβα - Μας Ταμπόρσκο | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Μας Ταμπόρσκο - Baník Ostrava B | 1 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-26 | Φαστάβ Ζλιν - Μας Ταμπόρσκο | 1 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Μας Ταμπόρσκο - Σλάβια Πράγας Β' | 3 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-14 | Χράντετς Κράλοβε - Μας Ταμπόρσκο | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
FNL 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | Γκολ | Πόν | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καρβίνα | 30 | 17 | 8 | 58:37 | 56 |
2
|
Βισκόβ | 30 | 14 | 6 | 45:29 | 52 |
3
|
Πρίμπραμ | 30 | 14 | 7 | 48:32 | 51 |
4
|
Ντούκλα Πράγας | 30 | 14 | 11 | 51:45 | 47 |
5
|
Λίσεν | 30 | 13 | 10 | 38:27 | 46 |
6
|
Βαρνσντόρφ | 30 | 12 | 11 | 54:46 | 43 |
7
|
Μας Ταμπόρσκο | 30 | 11 | 10 | 39:43 | 42 |
8
|
Κρούντιμ | 30 | 8 | 7 | 32:32 | 39 |
9
|
Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | 30 | 10 | 11 | 41:46 | 39 |
10
|
Σπάρτα Πράγας Β' | 30 | 11 | 13 | 32:39 | 39 |
11
|
Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | 30 | 11 | 14 | 54:49 | 38 |
12
|
Προστέζοφ | 30 | 9 | 12 | 39:57 | 36 |
13
|
Οπάβα | 30 | 8 | 12 | 26:29 | 34 |
14
|
Βισοκίνα Τζιχλάβα | 30 | 9 | 14 | 37:51 | 34 |
15
|
Σλάβια Πράγας Β' | 30 | 8 | 14 | 42:56 | 32 |
16
|
Φούτμπολ Τρίνετς | 30 | 6 | 15 | 30:48 | 27 |
Διαιτητής
Petr Dorusak
14
Σύνολο παιχνιδιών
4.07
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.29
Μέσος όρος ανά αγώνα