NK Ivančica Zlatar Bistrica - Μάσε (1-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Ivančica Zlatar Bistrica
4. NL Središte Zagreb | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-01 | NK Ivančica Zlatar Bistrica - NK Brezovica | 5 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-25 | NK Odra - NK Ivančica Zlatar Bistrica | 3 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | NK Ivančica Zlatar Bistrica - NK Prečko | 0 - 5 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-10 | NK Polet Sveta Klara - NK Ivančica Zlatar Bistrica | 4 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-08 | NK Ivančica Zlatar Bistrica - NK Rudar Dubrava Zabočka | 0 - 3 |
NK Ivančica Zlatar Bistrica - Μάσε
Croatia Amateur, Kup NSKZŽ, αγώνα NK Ivančica Zlatar Bistrica - Μάσε, ώρα έναρξης 2022-09-21 14:30:00 διεθνής ώρα.
NK Ivančica Zlatar Bistrica και Μάσε συμμετέχει στο πρωτάθλημα Kup NSKZŽ, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μάσε
Croatian Cup | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-28 | Μάσε - Κάρλοβατς | - | |
3. NL - Centar | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-01 | NK Bistra - Μάσε | 7 - 1 | |
Kup NSKZŽ | |||
Γύρος 29 | |||
2024-05-29 | Μάσε - NK Pregrada | 1 - 0 | |
3. NL - Centar | |||
Γύρος 33 | |||
2024-05-25 | Μάσε - NK Lukavec | 4 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-22 | Ουντάρνικ Κουρίλοβετς - Μάσε | 0 - 0 | |
Γύρος 32 | |||
2024-05-19 | Ισκρά Ζέλινα - Μάσε | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
Kup NSKZŽ 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Stubica | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:1 | 6 |
2
|
NK Tondach Bedekovčina | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
3
|
NK Rudar Dubrava Zabočka | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 |
4
|
NK Pregrada | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
5
|
NK Zagorec Veliko Trgovišće | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
6
|
NK Oroslavje | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
7
|
Μάσε | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
8
|
NK Zagorec Krapina | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
9
|
NK Ivančica Zlatar Bistrica | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | 3 |
10
|
NK Rudar Mihovljan | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
11
|
NK Klanjec | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
12
|
NK Straža | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 3 |
13
|
NK Golubovec | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
14
|
NK Lobor | 2 | 1 | 0 | 1 | 9:11 | 3 |
15
|
NK Oštrc Zlatar | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | 3 |
16
|
NK Milengrad 2005 Budinščina | 1 | 0 | 0 | 1 | 8:9 | 0 |
17
|
NK Matija Gubec Gornja Stubica | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
18
|
NK Sloga Konjščina | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
19
|
NK Mladost Marija Bistrica | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
20
|
NK Mladost Zabok | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
21
|
NK Desinić | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
22
|
NK Inkop Poznanovec | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
23
|
NK Mladost Belec | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
24
|
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
25
|
NK Đalski Gubaševo | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
26
|
NK Vatrogasac Brezova | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
27
|
NK Radoboj | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
28
|
NK Omladinac Dubrovčan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
29
|
NK Toplice Krapinske Toplice | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | 0 |