Λιχτενστάιν - Ανδόρα (0-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-2-1
Σχηματισμός γραμμών
53.4
Συνολική βαθμολογία παικτών
64.6 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Benjamin Buchel | G | 34 | 0,1M+ | 56.9 |
23 | Jens Hofer | D | 26 | 0,2M+ | |
6 | Andreas Malin | D | 29 | 0,1M+ | |
4 | Lars Traber | D | 22 | ||
5 | Lukas Graber | M | 21 | ||
17 | Noah Frommelt | M | 22 | ||
3 | Maximilian Göppel | M | 26 | 0,2M+ | |
18 | Nicolas Hasler | F | 32 | 0,4M+ | 44.9 |
14 | Livio Meier | F | 25 | 0,0M+ | |
7 | Simon Lüchinger | M | 20 | ||
19 | Philipp Gassner | F | 19 | ||
Υποκατάστατο | |||||
21 | Lorenzo Lo Russo | G | 30 | ||
12 | Justin Ospelt | G | 24 | ||
2 | Rafael Grünenfelder | D | 24 | ||
15 | Seyhan Yildiz | D | 34 | ||
9 | Andrin Netzer | M | 20 | ||
13 | Marco Wolfinger | M | 34 | ||
11 | Ridvan Kardesoglu | F | 27 | ||
22 | Martin Marxer | D | 23 | ||
10 | Jonas Hilti | D | 22 | ||
16 | Fabio Wolfinger | M | 27 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-4-2
Σχηματισμός γραμμών
51.4
Συνολική βαθμολογία παικτών
52.4 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
18 | Jesus Rubio | D | 29 | 0,1M+ | |
20 | Max Llovera | D | 26 | 0,0M+ | |
15 | Albert Alavedra | D | 24 | 0,0M+ | |
17 | Joan Cervós | D | 25 | 0,0M+ | 47.1 |
9 | Ricard Fernández | M | 24 | 0,0M+ | 49.3 |
3 | Marc Vales | M | 33 | 0,2M+ | 55.7 |
6 | Xavier Vieira | M | 31 | ||
16 | Alexandre Martínez | M | 25 | 0,0M+ | |
7 | Marc Pujol | F | 41 | ||
11 | Albert Rosas Ubach | F | 21 | ||
12 | Iker Álvarez | G | 22 | 55.1 | |
Υποκατάστατο | |||||
13 | Francisco Pires | G | 24 | ||
23 | Jordi Rubio | D | 36 | 0,1M+ | |
21 | Marc García | D | 35 | 0,1M+ | |
19 | Francisco Pomares Ortega | D | 25 | ||
5 | Emili García | D | 34 | ||
4 | Marc Rebés | M | 29 | 0,1M+ | |
2 | Eric De Pablos | D | 24 | 0,0M+ | |
14 | Eric Vales | M | 20 | ||
10 | Lluis Blanco | M | 33 | ||
8 | Marcio Vieira | F | 39 | ||
22 | Victor Bernat | F | 36 | 0,1M+ |
Εκδηλώσεις: Λιχτενστάιν
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-07 | Ρουμανία - Λιχτενστάιν | 0 - 0 | |
2024-06-03 | Αλβανία - Λιχτενστάιν | 3 - 0 | |
2024-03-26 | Λετονία - Λιχτενστάιν | 1 - 1 | |
2024-03-22 | Λιχτενστάιν - Νήσοι Φερόες | 0 - 4 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 10 | |||
2023-11-19 | Λιχτενστάιν - Λουξεμβούργο | 0 - 1 |
Στατιστικά αγώνα
5 | Σουτ | 9 |
1 | Σουτ εντός εστίας | 4 |
1 | Σουτ εκτός εστίας | 4 |
3 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 1 |
62% | Κατοχή μπάλας | 38% |
15 | Φάουλ | 20 |
0 | Μεγάλες ευκαιρίες | 2 |
0 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 6 |
539 | Πάσες | 331 |
415 (77%) | Επιτυχημένες πάσες | 218 (66%) |
27/60 (45%) | Μακρινές μπαλιές | 25/79 (32%) |
0/8 (0%) | Ψηλές Πάσες | 4/10 (40%) |
165 | Κατοχή χάθηκε | 159 |
50 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 36 |
7 | Κλεψίματα | 14 |
17 | Εκκαθαρίσεις | 13 |
3/10 (30%) | Ντρίμπλες | 4/9 (44%) |
15 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 8 |
13 | Τάκλιν | 9 |
4 | Κίτρινες κάρτες | 3 |
5 | Σουτ έξω από την περιοχή | 3 |
2 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 1 |
2 | Οφσάιντ | 1 |
0 | Κόρνερ | 1 |
0 | Δοκάρι | 1 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
60% | Κατοχή μπάλας | 40% |
1 | Σουτ | 3 |
0 | Σουτ εντός εστίας | 2 |
0 | Σουτ εκτός εστίας | 1 |
1 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 0 |
0 | Μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
0 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 2 |
251 | Πάσες | 168 |
194 (77%) | Επιτυχημένες πάσες | 121 (72%) |
16/31 (52%) | Μακρινές μπαλιές | 13/36 (36%) |
0/4 (0%) | Ψηλές Πάσες | 3/6 (50%) |
75 | Κατοχή χάθηκε | 67 |
19 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 21 |
2 | Κλεψίματα | 7 |
9 | Εκκαθαρίσεις | 8 |
2/7 (29%) | Ντρίμπλες | 2/5 (40%) |
6 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 3 |
4 | Τάκλιν | 6 |
4 | Κίτρινες κάρτες | 1 |
1 | Σουτ έξω από την περιοχή | 1 |
1 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 0 |
0 | Οφσάιντ | 0 |
0 | Κόρνερ | 0 |
0 | Δοκάρι | 0 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 0 |
64% | Κατοχή μπάλας | 36% |
4 | Σουτ | 6 |
1 | Σουτ εντός εστίας | 2 |
1 | Σουτ εκτός εστίας | 3 |
2 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 1 |
0 | Κίτρινες κάρτες | 2 |
0 | Μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
0 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 4 |
4 | Σουτ έξω από την περιοχή | 2 |
1 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 1 |
288 | Πάσες | 163 |
221 (77%) | Επιτυχημένες πάσες | 97 (60%) |
11/29 (38%) | Μακρινές μπαλιές | 12/43 (28%) |
0/4 (0%) | Ψηλές Πάσες | 1/4 (25%) |
1/3 (33%) | Ντρίμπλες | 2/4 (50%) |
90 | Κατοχή χάθηκε | 92 |
31 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 15 |
9 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 5 |
9 | Τάκλιν | 3 |
5 | Κλεψίματα | 7 |
8 | Εκκαθαρίσεις | 5 |
2 | Οφσάιντ | 1 |
0 | Κόρνερ | 1 |
0 | Δοκάρι | 1 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
Λιχτενστάιν - Ανδόρα
Ευρώπη, UEFA Nations League, αγώνα Λιχτενστάιν - Ανδόρα, ώρα έναρξης 2022-09-22 18:45:00 διεθνής ώρα.
Λιχτενστάιν και Ανδόρα συμμετέχει στο πρωτάθλημα UEFA Nations League, Ευρώπη.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Rheinpark Stadion στην πόλη Vaduz, Λιχτενστάιν. Χωρητικότητα σταδίου Rheinpark Stadion είναι 7 850 άτομα.
Επικεφαλής Διαιτητής - Juxhin Xhaja. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Juxhin Xhaja έπαιξε 16 αγώνες, σημείωσε 81 κίτρινες κάρτες και 2 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ανδόρα
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-11 | Bόρεια Ιρλανδία - Ανδόρα | 2 - 0 | |
2024-06-05 | Ισπανία - Ανδόρα | 5 - 0 | |
2024-03-25 | Βολιβία - Ανδόρα | 1 - 0 | |
2024-03-21 | Νότιος Αφρική - Ανδόρα | 1 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 10 | |||
2023-11-21 | Ανδόρα - Ισραήλ | 0 - 2 |
Βαθμολογίες
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ισπανία | ||||||
|
Πορτογαλία | ||||||
|
Ελβετία | ||||||
|
Τσεχία |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φινλανδία | ||||||
|
Μαυροβούνιο | ||||||
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | ||||||
|
Ρουμανία |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λουξεμβούργο | ||||||
|
Τουρκία | ||||||
|
Νήσοι Φερόες | ||||||
|
Λιθουανία |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ελλάδα | ||||||
|
Κόσοβο | ||||||
|
Bόρεια Ιρλανδία | ||||||
|
Κύπρος |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σλοβακία | ||||||
|
Αζερμπαϊτζάν | ||||||
|
Καζακστάν | ||||||
|
Λευκορωσία |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γεωργία | ||||||
|
Βουλγαρία | ||||||
|
Βόρεια Μακεδονία | ||||||
|
Γιβραλτάρ |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λετονία | ||||||
|
Μολδαβία | ||||||
|
Ανδόρα | ||||||
|
Λιχτενστάιν |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εσθονία | ||||||
|
Μάλτα | ||||||
|
Σαν Μαρίνο |
Διαιτητής
Juxhin Xhaja
16
Σύνολο παιχνιδιών
5.06
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.25
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Λιχτενστάιν
Χώρα
Vaduz
Πόλη
Rheinpark Stadion
Στάδιο
7 850
Χωρητικότητα